Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményed?

Mi a véleményed?

Figyelt kérdés
Megtért keresztény vagyok állítólag a mi időnkben fog vissza jönni Jézus és elragadja a mennybe az övéit! De én még nem akarok oda jutni! Itt akarok élni fiatal vagyok, szerelmeskedni feleségemmel, gyerekeimet nevelni, még itt akarok élni ! Egyes hívők annyira várják ezt az elragadtatast én nem várom meg itt akarok élni 24 éves vagyok
2020. nov. 25. 02:10
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Jézusom... Szóval te megtért keresztény vagy... Igen, látjuk.


Egyszer majd... úgy is eljön a te időd... vagy nem tudom mit szokás ilyenkor mondani. De gondolom nem azt, hogy elvakult hívő vagy...


Yepp, megint eljárt a kezem, asszem' ennyi elég is volt ebből az oldalból mára...

2020. nov. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Valamelyik szekta tagja lettél?

Nagyon úgy tűnik.

2020. nov. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, sokan ezt mondják, de valójában fogalmuk sincs róla. Általában az az érv, hogy már túl sok a gonoszság a földön, de lássuk be a római birodalom se volt egy patyolat, vagy a görögök, vagy a középkor, aztán mégis itt vagyunk meg mindig. Isten ideje más, mint az emberé, és senki nem tudja mikor jön el az az idő.

Megtért keresztényként viszont gyurj kicsit a hitedre, mert az az ígéret, hogy Istennel milliószor jobb lesz, mint itt, tehát nem kéne, hogy ez félelmet keltsen benned.

2020. nov. 25. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt a "megtérés" dolgot soha nem értettem!

Engem katolikusnak kereszteltek és vallásos nevelést kaptam, amit aztán saját akaratból nem gyakorlok.

Ellenben úgymond "Istennek tetsző módon" élek, semmilyen megtérés nem kell hozzá, hogy tiszta lelkiismerettel haljak meg, ha eljön az ideje.

De ez egy embertől amúgy is elvárható(lenne). Vagy nem?

2020. nov. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy rettentően ostoba vagy.
2020. nov. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Mi a véleményed?"

ok

2020. nov. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

"Ellenben úgymond "Istennek tetsző módon" élek, semmilyen megtérés nem kell hozzá, hogy tiszta lelkiismerettel haljak meg, ha eljön az ideje."

Ez kevés. Újjászülettél Jézus halálában? Elfogadtad azt, hogy helyetted szenvedett keresztet? Ha nem, akkor nem vagy megtérve, és csak látszólag vagy nem mindenben követed a szeretetet. És idővel a rossz cselekedeteid aránya fog növekedni.

2020. nov. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Megtért keresztény vagyok állítólag a mi időnkben fog vissza jönni"

Kinek az állítása szerint? Mert épeszű embertől nem hallottam még ilyen állítást. A hülyék pedig már a 19. század óta hirdetik, hogy pár év és visszatér. Sőt már korábban is voltak világvége váró szekták.

2020. nov. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Jajj Istenem, megint egy szekta-áldozat... :((

Tipikus példája, hogy kiragadnak néhány dolgot, aztán, hogy mellette mit tanított Krisztus és mit tanít a kereszténység, az teljesen mindegy... Az meg hogy komolyabb teológiai munkát is elolvassanak a tagok, az meg kb. lehetetlen.

2020. nov. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!