Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményed baj ha nem...

Mi a véleményed baj ha nem vagyok túlzottan hívő?

Figyelt kérdés
Keresztény vagyok, hiszek Istenben a mi Mennyei Atyánkban és Fiaban Jézus Krisztus Urunkban! Szeretetben-békességben elek! De el járok bulizni, szórakozni! Viszont nem szoktam alkoholt fogyasztani , néha el járok templomba de nem viszem túlzásba. Egy életem van ezen a földön. Nem tudni mi lesz utánna , csak jó lelkűnek kell lenni.
2020. nov. 14. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem baj....
2020. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

"Egy életem van ezen a földön. Nem tudni mi lesz utánna "


Ha ez igy volna, akkor a Biblia nem létezne. Isten mindent leiratott ezzel kapcsolatban. Az már másnapra tartozik, hogy némelyek nem fogadják el Isten szavát, vagy nem hiszik el az igéreteit.

Ha valaki hisz, azzal még nem vált kereszténnyé. A démonok is hisznek, még is pusztulás vár rájuk.

Ha valaki keresztény életet él, az nem jelenti, hogy cölibátusban kell élnie, de óvatos a világi életet illetően.

2020. nov. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2es húzz innen szektás
2020. nov. 14. 18:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj. (ateista vagyok)
2020. nov. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minek kérdezed, ha már úgyis eldöntötted?
2020. nov. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez kevés a kereszténységhez, de attól még lehet belőle egy normális élet.
2020. nov. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok sem a kapca rongyod, sem a barátnőd.


Ha számodra a Biblia nem elfogadható, akkor neked más forrásból jön a válasz, nem Istentől.

Egy szektás nem fog neked Isten igéreteirei felhivnoi a figyelmedet.

Egyébként pedig a gyakori kérdések nem a Te weboldalad.


Itt játszod a lézeragyadat, amikor pedig megkapod a választ, ami nem fekszik neked, akkor meg kiborulsz, mert nam Isten válaszára vagy kiváncsi, hanem kitudja milyen forrásból jövő hazugságra.

Sajnállak.

2020. nov. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát, kérdező, tényleg lehetnél türelmesebb, mert a kettes válasz annyira nem volt rossz.

De ha az lett volna, te akkor se engedheted így el itt magad.

Eleve az egész írásod hiteltelen lesz így: "Szeretetben-békességben elek!"

Hát nem.

2020. nov. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
miert kerdezed meg, mikor mar tucatszor feltetted ezt a kerdest, talan nem kaptal ra elegszer valaszt?
2020. nov. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-es vagyok, ezt irta privatban a kerdezo:


"Szia miért vagy ilyen ellenséges? Bántottalak? :/ most mi baj ha többször fel teszek egy kérdést"


az, hogy a forum szabalyzata tiltja

eleg a moderatoroknak szolni, hogy feltetelezhetoen mar kerdezted ezt, es leveszik


ha ugy erzed, hogy nem kaptal ra eleg valaszt, akkor huzd fel a kiemelt kerdesek koze, ott tovabb latszik

de nem tehetsz fel ujra meg ujra ugyanolyan tartalmu kerdest

2020. nov. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!