Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sátánisták, ti elítélitek az...

Sátánisták, ti elítélitek az állatok kínzását?

Figyelt kérdés
Mágiához szabad megölni állatot, vagy bűn?

2020. nov. 25. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Én ugyan nem vagyok sátánista, de elitélek mindenkit, aki nem itéli el az állatok ok nélküli kinzását.

(Számomra az összes olyan mágia humbuk, amihez állatot kell leölni vagy kinozni, tehát számomra nem valós az ok, ha valaki emiatt teszi.)

2020. nov. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Utána jártam régebben a témába. Laveyi sátánizmus, ami az egyetlen hivatalos sátánizmus, elítéli és nem támogatja. A spirituális sátánizmusnak több fajtája van és ahány vallási gyülekezet annyi szokás (mint például a keresztényeknél), ezért nem lehet behatárolni sem biztosra mondani bármit is.
2020. nov. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2020. nov. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Nem ítélik el, voltak (vannak) olyan sátánista csoportok, ahol különböző véres és kegyetlen állatáldozatokra is sor kerül(t).
2020. nov. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lux morulus ***** válasza:
50%
Igen. Maximálisan.
2020. nov. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!