Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Magyarországon legális hamis...

Magyarországon legális hamis Krisztusnak lenni?

Figyelt kérdés

Bűnnek számít, Jézusnak öltözni?


[link]



2020. nov. 26. 18:48
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
2020. nov. 26. 18:58
 2/20 anonim ***** válasza:
18%

Zavar a konkurrenciád? :D


Azt nem tudom, hogy legális-e, de az látható, hogy itt a Jézus nincknév legális, legfeljebb az emberekben kelt visszatetszést.


Mikor váltasz újra nicknevet? Eddig volt Lucifer 666, most vagy Jézus 666, ezután lehet valami emberi neved is!

2020. nov. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
A mentális betegségeket nincs értelme törvénnyel tiltani.
2020. nov. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Amiatt aggódj, ha ezt teszed, nem kerülsz a Mennyországba.
2020. nov. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Legális, nézd meg hány hamis próféta és tévtanító látható tévékben is.
2020. nov. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
3%

Sokan a római pápát is Antikrisztusnak tartják ma is, nem csak Luther 500 éve.


[link]


A jelenlegi pápa támogatja a melegházasságot, a volt pápa szerint a melegházasság az Antikrisztus jelenlétét mutatja.


[link]

"

A 2013-ban lemondott XVI. Benedek pápa a modern társadalom kríziséről beszélt, amelyben szerinte az abortusz és a melegházasság “az Antikrisztus spirituális erejének” a megmutatkozása.

"

2020. nov. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
57%

"A jelenlegi pápa támogatja a melegházasságot"

Nem támogatja. Viszont a Bibliában írva van, hogy a hazugság az ördög jele. Rád mondja a Szentírás, hogy az ördög az atyátok.


Egyébként egyedül nálatok, protestánsoknál adnak össze meleg párokat. S mint írtad, az az antikrisztus jele. A protestantizmus az antikrisztus melegágya.

2020. nov. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem minden protestáns keresztény közösségben adnak össze meleg párokat, csak egyes helyeken. A protestáns keresztények (többségében) a homoszexualitást bűnnek tartják. A Vatikánban elméletileg sok pap elítéli, a gyakorlatban azonban az nagyobb bűnnek számít, ha egy pap nőt visz fel a szobájára, de ha egy másik pappal létesít szexuális kapcsolatot, akkor afelett szemet hunynak, mosolyognak, el van tolerálva. Sőt! Nagyobb eséllyel kap előléptetést az a római katolikus pap, akinek férfi szeretője van! Ezt egy francia újságíró kutatásából tudom.
2020. nov. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
2020. nov. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%

"Nem minden protestáns keresztény közösségben adnak össze meleg párokat, csak egyes helyeken."

Továbbra is kérdezem, kik adnak össze meleg párokat, a katolikusok vagy protestánsok? Én utóbbiról tudom és nem csak 1-2 felekezet, USA-ban is jó sok, Európában is több. Én nem vagyok protestáns, ezzel nem tudok közösséget vállalni. Te ezzel vállalsz közösséget.

Érdekes, hogy mindig Luthert emlegeted, pont több evangélikus egyházban is van melegházasság.


"Nagyobb eséllyel kap előléptetést az a római katolikus pap, akinek férfi szeretője van!"

Ez mondjuk ostoba hazugság, de tőled már mindenki megszokhatta. Azért áll ilyen "magasan" az értékelésed.

2020. nov. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!