Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sátánizmus mennyire legális...

Sátánizmus mennyire legális Magyarországon és büntetik-e?

Figyelt kérdés
Nem én magam vagyok az, de egy volt ismerősöm az...
2019. márc. 18. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Vallásszabadság van, nem tiltott.


De ha pl olyan sátánista vagy, hogy feláldozod a gyereked (vagy állatokat kínzol), akkor nyilván büntetnek ezért.


De a sima "modern sátánizmus" nem büntetendő, elvégre semmi törvényellenes nincs benne.

2019. márc. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
12%

Teljesen legális Magyarországon a sátánizmus sajnos, a hozzá kötődő metál zene is legális, méghozzá annyira, hogy például Slayer albumot lemezboltokban bármilyen következmények nélkül lehet árulni és szabadon vásárolhatók. De különböző sátánista istenkáromló metál pólókat is viselhetsz az utcán.

Aki nem tudná miről beszélek, hallgasson bele, de csak erős idegzetűeknek ajánlott: https://www.youtube.com/watch?v=z8ZqFlw6hYg

2019. márc. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Ú, köszi 2#! Nagyon tetszik a dal.
2019. márc. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Bakker, eddig nem hallgattam Slayert, nem tudtam, hogy ennyire jó. Köszi, 2-es!
2019. márc. 19. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
"Feláldozod a gyereked meg állatot kínzol" érted, mint a keresztény Istenben hívők annó ;)
2019. márc. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt a "feláldozza a saját gyerekét" dolgot meg pont a keresztény istennek nem kéne nagyon forszíroznia. Ha van is más, aki feláldozza a gyerekét, legalább egy komplett vallást nem alapít rá.
2019. márc. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 MessorKing18 ***** válasza:
100%
A 6 os jól mondja és 2es köszi a kereszténységről már át váltottam mert sajnos megkereszteltek gyerekként de köszi a jó zenét. És ezt fogom hordani.
2019. márc. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Metálról csak jót vagy semmit!🤘🤘
2019. márc. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!