Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha az ember a semmiből jött...

Ha az ember a semmiből jött létre, és nincs senki aki alkotta, akkor hogyan jött létre a Nő? Szóval egy időben nem jöhetett létre a férmi és a nő. Mi a válasz?

Figyelt kérdés
2020. dec. 3. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Honnan veszed hogy nem jöhet légre egyszerre? Valamii vagy osztodik, azaz kezdetleges letforma. Vagy nemetvaltva szaporodik(ez is hozzank kepest kezdetleges) vagy szaporodikk nemek alapjan. Maga bogy ez igy alakult megkoszonhetjuk az evolucionak hogy mas fele szaporodas alkalmazast szaporodo elolenyek kihaljanak még a sejtfázisba. De van arra is pelda halaknal hogy a nosteny lerakja az ikrat es a ferfi kesobb termekenyiti meg. Szoval igyis tobb fele szaporodas fele kialakult.
2020. dec. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Ha az ember a semmiből jött létre,"

Már az első félmondaton sem kell tovább menni, hiszen az ember nem a semmiből jött létre.

2020. dec. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyen kérdések miatt hiszi mindenki a vallásos embereket elmeroggyantnak.
2020. dec. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
1-es beszéd a nagy semmiről! Zagyvaság...
2020. dec. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Minek? Fogalmazd meg jobban akkor ezt az álláspontot 4es ha jobban értesz a biológiához. De hogy sztem mi is elleinte osztodtunk mint a baktériumok mikor még mikroszkopikus sejtek voltunk az is biztos.
2020. dec. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5


"De hogy sztem mi is elleinte osztodtunk mint a baktériumok mikor még mikroszkopikus sejtek voltunk az is biztos."


Te ezt most tényleg így képzeled el? Hogy az ember osztódással jött létre?

2020. dec. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6os. Minden fejlettebb élőlény úgy kezdte mint minden más sejt. Utána az evolució ismét beleszólt amikor összetettebb élőlények lettünk és ez nem bizonyult számunkra már előnyősnek. Szóval kialakultak a nemi alapok.

Igazából szerintem úgy jöhetett létre hogy létrejött egy aféle nem váltásra lehetőség mint napjainkba néhány élő békánál és férgeknél és utána alakult ki a nem választható nemi jellegek. Szóval ez is 1 hosszú folyamat volt és nem 1 ről a 2re.

2020. dec. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

7


Szóval az evolúció nálad az isten. Ehhez az eszmefuttatáshoz igencsak sok képzelő erő kell. Hol láttál te olyat hogy egy sejtből ember vagy állat lesz? Tehát az evolúciót szeretnéd Isten helyébe tenni? A véletlennel helyettesíteni Istent? Szerinted az idő az valami varázspálca hogy ha minél hosszabb akkor már teremtő erővel van felruházva?

2020. dec. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8as igen. Végtelen idő alatt bármi megtörténhet, azaz a evolució is. Volt elég időnk kialakulni szerintem. Nem értem miért kell evoluciótól úgy fosni. Mint ha egyház ellenes lenne az igazságxd
2020. dec. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9


Nos tényleg sajnálom, hogy nem látod be de amit mondasz annak nincsen semmi értelme!

2020. dec. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!