Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isteni szereti a halált és a...

Isteni szereti a halált és a dögvészt?

Figyelt kérdés
A Jehovák szerint az állatok még a bűnbeesés előtt is meghaltak. Isten miért teremtett pusztulást?

2020. dec. 14. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Jehovák idióták, egyes keresztények is mert nagyon szelektívek, az eredeti biblia ellemei az apogriff iratokba le van írva hogy állatnak ugyanolyan a lelke mint az embernek.

Üdvözlehelettel egy ateista.

2020. dec. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyilván élvezi, különben nem teremtette volna meg.

Az állatáldozatot is élvezi. (Nem, nem csak a múltban élvezte. Ő időtlen.)

2020. dec. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Ej Luciferi. Már megint kötözködsz?

Az állatok esetében a halál természetes folyamat, ez abból látható, hogy nincsenek megemlítve abban a bibliai beszámolóban, mely arról szól, hogy az emberi családban megjelent a halál.


Amikor Isten elmondta, hogy a halál miért és mikor lesz az ember büntetése, az ember tudta mit jelent a halál. Egyértelmű hogy miért, ellenben megkérdezte volna, hogy mit jelent az.


1

"állatnak ugyanolyan a lelke mint az embernek."

Nem apokrif irat, hanem elfogadott írás. A lélek pedig a földre vonatkozó életforma, nem égi.

Sem az ember sem az állat nem az égből jött. Ezt egyedül Jézus mondhatta el magáról.


Ha Én idióta vagyok, Te pedig Krisztus kijelentésének meghamisítója.

(János 3:31) . . .Aki a földről való, az földi, és földi dolgokról beszél. . . .

(János 8:23) . . .„Ti innen a földről vagytok, én pedig felülről vagyok. Ti ebből a világból vagytok, én nem ebből a világból vagyok.

2020. dec. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3as. Én helyedbe másba hinnék ha csak a kiforgatott verziót fogadod el:)
2020. dec. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Isteni szereti a halált és a dögvészt?"

Szegénykém. Mit tanultunk a múlt héten?

2020. dec. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Honnan vetted ezt a hulyeseget? A Jehova tanúi szerint az állatok is halhatatlanok voltak.
2020. dec. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!