Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mennybe honvágy??

Mennybe honvágy??

Figyelt kérdés
Minden igaz hívő várja már hogy a mennyben legyen, sokaknak honvagyuk van már hogy mikor jon az Úr Jézus eltagadni őket valószínűleg a mi életünkben vissza fog jönni, sok hívő nem érzi magát már itt jól mert itt a földön sok a gyilkosság betegség halál , Éhezés , ez a sátán Világa... oké meg értem de én meg 22 éves vagyok itt akarok élni fiatal vagyok nem vagyom meg a mennybe
2020. dec. 18. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Olvasd el a Jelenések 21:4,5 versét.

Aztán gondolkodj el, hol fog beteljesedni ez az ígéret.

Vajon a mennyre illik ez a leírás vagy máshol lehetnek ezek az állapotok, amikről azt írja megszűnnek?

2020. dec. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azok akik igy éreznek, valóban a földön zajló események miatt érezhetnek igy, plusz az a téves tanitás is hozzájárul, hogy az ember "lelke" a halála után a mennybe megy, vagy tér.

Ezzel Isten eredeti szándékáról úgy gondolják, hogy megvalósíthatatlan.

Pedig a megváltás következménye, a Földre szóló akaratának megvalósulása.

Amikor is igazságos emberi társadalom fogja lakni, ahogy kezdetben elhatározta, békében egymással az állatokkal, gyönyörű kert szerű állapotok, és nem betonházak között. Öregség betegség, és halál nélkül


Érdekes hogy benne van az ígéreteiben, még is elvetik, vagy nem értik, nem fogadják el.

2020. dec. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még tapasztalnod kell.
2020. dec. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én hívő vagyok és nem vágyom a mennybe, mert itt van jó világunk.
2020. dec. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!