Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Aki egyszer azt mondja, hogy...

Aki egyszer azt mondja, hogy ő ezentúl muszlim, aztán valóban azt a vallást is gyakorolja és betartja, de meg volt keresztelve, ő a kereszténység szerint bűnös lesz?

Figyelt kérdés

2020. dec. 18. 20:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%
Ha olvasod a Bibliát akkor abban egészen pontosan meg van határozva rengeteg minden, hogy mit szabad tenned mit nem, az is nagyon pontosan meghatározza az életed, még akkor is ha a keresztények nem veszik semennyire sem komolyan a Bibliájukat.
2020. dec. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Blackice75 ***** válasza:

A világon minden vallás, egyhaz pogány, beleértve ebbe a kereszténységet is.

Mindeniknek ugyanaz az Úr-a!!!

A nagy megtéveszés mindenikben az, hogy mindenki a saját vallását hiszi igaznak!!!

Évezredek óta ez megy generációkon keresztül, apárol fiúra száll a hazugság.

Annyira bele van égetve a vallások dogmája, filozófiája, teológiája az emberiség elmejébe , hogy a Teremtő SZAVÁT merő hazugsagnak nevezik!!!

Ezek mind megvannak írva az Írásban, hogy ez így lesz, van jelenleg az idők végén is!!!

Annyira eltorzult már az eģész világ, hogy nem képes megnyitni a szívét az igazság a Teremtő Szavának a befogadására!!!


Ézs 5:20 Jaj azoknak, akik a gonoszt jónak mondják és a jót gonosznak; akik a sötétséget világossággá s a világosságot sötétséggé teszik, és teszik a keserűt édessé, s az édest keserűvé!



Ján 3:19 Ez pedig a kárhoztatás, hogy a világosság e világra jött, és az emberek inkább szerették a sötétséget, mint a világosságot; mert az ő cselekedeteik gonoszak valának.

2021. márc. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#12


Csak azt ne mond, hogy az Őrtorony a Zistenszava

2021. márc. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Blackice75 ***** válasza:

#12 Én azt ìrtam, hogy világon minden vallás,egyház!!!

Akkor a jehova tanúi miért lennének kivétel? Az is egy világi egyház, nem kivétel ez alól!!!

Attól függetlenül hogy óbégatják a jehova nevet, mert ezt olvassák a pogánykeresztények által fordított Írásban, az még egyáltalán nem a Teremtő neve, ahogy az Úr sem az !!!

2021. márc. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Blackice75 ***** válasza:

Bocs #13-nak


Én azt ìrtam, hogy a világon minden vallás és egyház!!!


Akkor a jehova tanúi miért lennének kivétel? Az is egy világi egyház, nem kivétel ez alól!!!


Attól függetlenül hogy óbégatják a jehova nevet, mert ezt olvassák a pogánykeresztények által fordított Írásban, az még egyáltalán nem a Teremtő neve, ahogy az Úr sem az !

2021. márc. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!