Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha fekete mágiával elértem...

Ha fekete mágiával elértem mindent amit akartam az életben, miért nem csinálja ezt minden ember, ahelyett hogy imádkoznak csak?

Figyelt kérdés

Fiatal koromban egyszerűen éltem, ezen akartam változtatni.

Sokat olvastam a mágia témában, fekete mágiát akartam kipróbálni.

Pár év tanulmányozás és elméleti tudás gyűjtés után gyakorlatban is elkezdtem alkalmazni.

Majd elvégeztem egy rituálét, és megadta mindazt nekem ami kellett.

Gazdag lettem.Azóta jó életem van, külföldre költöztem, és élem a világom.

Miért nem változtat a sorsán mágiával, aki szegény?

Miért reménykedik?

Mikor ott van előtte a lehetőség, főleg a mai világban, mikor minden tudást meg lehet gyorsan szerezni, kapcsolatokat is gyorsan lehet kiépíteni.

Vettem egy hatalmas lakást körbe erkéllyel, alul teremgarázs a két kocsimnak, és felszíni parkoló is.

Van egy hatalmas telken egy nyaralóm, olyan szép táj van körülötte hogy ámulok minden reggel mikor itt vagyok.

Miért nem próbálja ki ezt minden ember, és kevesebb szegény lenne?


2020. dec. 28. 12:13
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
72%
Mert baromság
2020. dec. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
77%

Azért, mert sokan úgy tartják, hogy a mágia placebo, ami azért működik, mert hiszel benne. Mások abban hisznek, hogy ők saját önerőből képesek dolgokat elérni. Ha igazán próbálkoznak és van hozzá tehetségük, akkor igenis változtathatnak a sorsukon, de a legtöbben csak siránkoznak/ 8 általánossá akarnak meggazdagodni, ami hát... nem működik.

Visszatérve rád: ha gazdag vagy, valószínű nem a mágia miatt, az max segített az önbizalmadon, de önmagában mit sem ér, neked is tenned kellett a dolgaidért. Azt is el tudom képzelni, hogy ez egy provokatív trollkérdés, ez esetben szintén nem értél el semmit a mágiával.

2020. dec. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
62%
Nem létezik mágia.
2020. dec. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
82%
Ha tényleg meggazdagodtál volna, akkor nem itt lengetnéd a törülközőt a Gyk-n. Valami csaló cigányasszonynak csinálod a reklámot, talán te magad vagy az.
2020. dec. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

Szia 4-es.

Unalomból vagyok itt.

Néha neten olvasok online könyveket, ilyenkor szoktam közben erre az oldalra felnézni.

2020. dec. 28. 13:05
 6/41 anonim ***** válasza:
73%
Hát persze :)
2020. dec. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
77%
Mindjárt kiírod, hogy melyik Rézműves Vanda varázslónő segített a körbe teraszos lakásodhoz. Írd le a csillámos ruháidat is, amik a gardróbban lógnak.
2020. dec. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

[link]

Ami volt nálam gyorsan kiraktam és megszámoltam.

9800 euro.

Kb ennyi van nálam mindig, ha megyek valahova tudjak venni akármit, ami kell.

2020. dec. 28. 13:09
 9/41 anonim ***** válasza:
72%
Jézusom, de primitív vagy, valami putriból írsz, ez biztos.
2020. dec. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
78%

Ad 1.: Dehogy azzal értél el bármit is... Amit elértél azt részben a tehetségednek, részben meg annak köszönhetted, hogy jókor voltál jó helyen. Rézműves Vanda varázslónő sem a nem létező "mágiának" köszönheti a pénzét, hanem hogy mások ennek bedőlnek, ő meg kihasználja.

Ad 2.: Mi nem is azért imádkozunk, hogy mindent elérjünk az életben. Az imádság nem erről szól. :))

2020. dec. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!