Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit akarnak ezzel el érni?

Mit akarnak ezzel el érni?

Figyelt kérdés

Keresztény görög katolikus vagyok,

Nagyon sok ismerősöm van innen onnan van pár arab haverom is.Csak nekem tűnt ez fel hogy amikor megismerkedek velük egyből a vallásomat kérdezik? Ha azt mondom keresztény vagyok utána olyan fejet vágnak mintha valami rosszat csináltam volna.Ugy gondolom hogy keresztények ilyet nem csinálnak.Akármelyik muszlim ismerősöm amikor feljön jézus vagy a kereszténység rendesen támadnak ugyan azokkal a kérdésekkel és nem tudom mi célbol : “jezus csak egy hamis profeta”

“Ki mondta hogy o isten”

“Nem csak egy isten van”?

Stb. Persze ezeket nem veszem el

Es csak nevetek és elmondom 😇

Azt is eszrevettem hogy aki muszlim volt es kereszteny lett az menjen a pokolba az mar egy rossz ember , de amikor forditva van allah meg eljen , eljel sokaig stb mi a velemenyetek ezzel kapcsolatban?

Persze nincs bajom egy vallasal se csak furcsa..



2021. jan. 18. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vallási fanatikusokkal beszélni és nem lesz ilyen színvonalas élményed.
2021. jan. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem tudom, mit varnak az arab haverjaid, egy europai fehertol? hogy nem kereszteny?


nekem sosem volt ilyen elmenyem muszlimokkal, pedig ismerek egy parat


nem is kerdezik, mert tudjak, hogy biztos kereszteny vagyok, hitvitaba meg plane nem kezdenek


masreszt meg: nagyon is vannak keresztenyek, akik a muszlimokat utaljak, es reszketnek, hogy Europaban elnyomja a keresztenyseget az iszlam


legjobb ezt a temat hidegre tenni, es masrol beszelni veluk

2021. jan. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jól jegyezd meg, hogy a muzulmánok vallás témában nem ismernek pardont, és nem viccelnek. Ezért is nem tudnak integrálódni a keresztény kultúrába, és ezért van köztük olyan sok erőszakos fanatikus.

Egy hithű keresztény nem botránkozik meg, nem gerjed haragra ha valaki Jézust szidja vagy gúnyolja, mert a keresztény hit alapja eleve a megbocsátás és a szelídség.

2021. jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!