Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha szerinted Isten nem létezik...

Ha szerinted Isten nem létezik mi a véleményed?

Figyelt kérdés
Akik szerint az egy Isten Ábrahám Istene a három vallás Istene a Biblia/Korán szerint Nem letezik/nincs kérlek szavazz

2021. jan. 18. 22:11
1 2
 11/17 curios man ***** válasza:
Dns
2021. jan. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 curios man ***** válasza:

Meg tudod egyébként értelmesen fogalmazni amit akarsz, vagy azt sem..

??

Olvasd már föl valakinek...

2021. jan. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Pedig én tapasztalom Isten létezését, sőt még az emberek gondolatát is tudja, mert mivel a Teremtő alkotta a szerveinket is és ha csúnyákat gondolunk róla, vagy káromló gondolatok vannak róla a fejünkben, tud ránk emberekre testi fájdalmat is mérni Isten.
2023. szept. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mivel a Teremtő alkotta a szerveinket, így tudja a szerveinket irányítani, hogy ha rosszak vagyunk, azzal testi fájdalommal is tud büntetni bennünket Isten.
2023. szept. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Tudod sok mindenen gondolkoztam és arra jutottam, hogy ahogy látni az embereket a földön és tapasztalni itt mi emberek döntjük el, hogy milyenek vagyunk, hogyan viselkedünk és szerintem a halál után senki nem kerül sehova, vagyis én szerintem nem is lesz semmi a halál után.
2023. okt. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Fekete függöny és alvás az örökkévalóságig.
2023. okt. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy nincs Isten, hanem csak kitaláció akit vagy amit azért találták ki és azért ültették el a bogarat a népek fülébe, hogy az Isten teremtett mindent, közben meg nem tőle létezünk, hanem az evolúció által, hogy az emberek ne szarjanak egymás fejére.

Mert különben, ha valami képzeletbeli lénnyel nincsenek az emberek megfélemlítve, ami csak a képzelet és a fantázia által van csak az emberek között, az emberek egymás fejére szarnának.

Menny és pokol ugyan már, volt idő mindezeket a dolgokat kitervelni, hogy mivel lehessen a népeket manipulálni azaz vezérelni, ám de ha meghal valaki annak már vége van, az már nem jön vissza többet, aki meghalt, úgy mint ha misem történt volna.

Aki meghalt az már nem létezik, annak már vége van.

2023. okt. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!