Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sátán egyik legnagyobb és...

Sátán egyik legnagyobb és legutolsó hitetése az evolúció után Krisztus második eljövetel előtt, vajon az értelmes földönkívüliek látogatása lenne? Mit gondoltok erről a véleményről keresztények?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy az evolúció annyira nagy átverés, mint a 21 gramm. De ez még semmi a földönkívüliek látogatásához képest, mert azok csinálni fognak rengeteg "csodát" és mindent megadnak, és odaadják a technológia fejlődést is ami végül a megsemmisítést hozza el nekünk, de mielőtt ez megtörténik, megjelenne Krisztus, és "tönkreteszi" a veszélyes gombot, és az űrlényeket is megsemmisíti, majd legyőzi az Antikrisztust. A Jézus-hívők megmenekülnek, és a többi hitetlen ember elpusztul. Akik nem fogadják Jézus azok is, tehát csak a Jézus-hívők menekülnek meg. A keresztényeknek mondom ezt, hogy mit gondoltok erről az elméletről? Ha valaki más válaszol pirosat küldök neki és ignorálom.
2021. jan. 23. 22:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy ember élete minden statisztikánál fontosabb....

Az elmélet pedig két helyen bukik meg:

Az egyik, hogy a Biblia nem tanít semmilyen földönkívüli háborúról, ellenben hamis prófétákról igen, akik családokat ugrasztanak össze.

Másodszor nem kell az az idegen technológia most sem a piros gombhoz. Vagy ahhoz sem, hogy egy ember magányos kínhalált haljon, mindenféle megmentés nélkül...

Tehát ez nem Sátán utolsó hitetése, hanem inkább valamelyik önjelölt szektáé, aki adott esetben örömmel Jézus mögé bújik. (pontosabban Jézus szájába erőlteti a szavakat).

2021. jan. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
Te mit szedsz?
2021. jan. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Levegőt. Te?
2021. jan. 24. 12:50
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
szerintem inkább az evolúciós elmélet magjának elültetése az emberi fejekben a nagy elhitetés. látjuk a saját szemünkel mennyi embert be tudtak/tudnak/fognak tudni csapni ezzel a dologgal, elszakítva őket Istentől és az örök élettől. még azt is bevállalja a sátán, hogy saját magát is nemlétezőnek tünteti fel az evolúció által, hiszen ezzel ő jár jól. vagyis nem, a legvégén nem jár jól, de ez nem érdekli, csak az, hogy minél több ember kárhoztasson el. ez a tökéletes elhitetés ami ma a világban zajlik.
2021. jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én hívő vagyok, de én is megértem, hogy miért ítéli el Isten a melegeket. Szerinted miért teremtett nőt? És az is butaság, hogy Isten teremtette melegnek az embert.
2021. jan. 24. 20:26
 6/16 anonim ***** válasza:
ez a meleg téma nemtudom hogy jön ide az ufós elmélethez :D hát a Biblia szerint azért teremtette a nőt, mert a férfi egyedül érezte magát, az állatokkal nem tudott olyan kapcsolatot teremteni mint a hozzá hasonlóval. egyszóval magányos volt.
2021. jan. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Jaja. Csak, mert egyesek szerint Isten kegyetlen, mert elítéli a melegeket. Szerinted Isten miért ítéli el a melegeket amúgy? Hiszen nem szeretetben kell élni mindenkivel? :D :)
2021. jan. 24. 21:43
 8/16 anonim ***** válasza:
szerintem Isten nem a melegket ítéli el, hanem ha olyat cselekednek (két azonos nem közötti szexuális kapcsolat, ami csupán az élvezetről szól) tehát a cselekedetet. Aki hetero de tele van a szíve gyűlölettel azt az érzést is ugyanúgy elitéli mint az előbb említettet.
2021. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

"Hiszen nem szeretetben kell élni mindenkivel?"

Igen, csak a fütykösüket ne nyomogassák a seggembe. Gondolom Jézus más szeretetre gondolt...

2021. jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A melegség az bűn. Értem? És nem erre gondolt, hanem erkölcsi életet élni. Nem csúfolódik, nem erőszakos. Szóval ne utáljon senkit sem, és éljen tisztességes életet.
2021. jan. 25. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!