Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Olvassák ezeket katolikus...

Olvassák ezeket katolikus papok, szerzetesek?

Figyelt kérdés

Írnak is ide? Honnan gondolod (ha válaszolsz)?


Ezt biztos megtalálják a trollok, de nem tudtam máshogy kiírni :)



2021. jan. 26. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem. Én ajánlottam egy papneveldés srácnak.. Mintha egy másik bolygón történne ez.. Pedig szükség lenne egy mindig higgadt véleményű dm erre itt. A papok kiöregedtek, legtöbbjük ga csak nagyon szükségem ges akkor kapcsolja be a komputert...
2021. jan. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akad azért néhány modernebb pap is, akitől nem lepődnékmeg, ha időnként benézne ide. De nem tudhatom, ezért kérdezem. Vagány apácával találkoztam már élőben.
2021. jan. 26. 21:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

..Szerintem lehetséges, de inkább csak ha megkérik rá vagy ha bizonyos kulcsszavakra jön kérdés.


A legtöbb pap igen elfoglalt, és őszintén szólva vannak jobb eszközök az Evangélium hirdetésére akár online nézve is.

Ha meg olyan a kérdés akkor úgy is megkeresi az kérdező valamelyik elérhetőségén vagy személyesen azt a papot..

2021. jan. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
javítás: "megkeresi az a kérdező.. "
2021. jan. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Egyik katolikus misén beszélt a pap, szokott lelki beszédet mondani és ott hozta fel, hogy az interneten ostoba kérdéseket tesznek fel emberek és gyalázzák a kételkedéssel Isten szentségét. Nem tudom a GYK-ra gondolt-e vagy az egész internet fórumaira.
2021. jan. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!