Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mikor kezték a fenyőt bevinni...

Mikor kezték a fenyőt bevinni a házba és karácsonynak nevezni azt a napot?

Figyelt kérdés

2021. jan. 26. 23:03
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Unokáim? Hát a szektások szerint már lassan itt a vég, minek ennyire előre tervezni? :D

Hány világvégét is jósoltatok meg?


Amúgy áruld már el, hogy minek ültetne bárki fenyőt a mezőgazdasági termőterületére, ha azt nem tudja eladni, nem tud vele semmit se kezdeni? Szívjóságból, hogy az oxigént termelje?

2021. jan. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
14%

Nem az a lényeg hogy miért ültették, hanem hogy már ott van és része az ökoszisztémának akárhogy nézzük, én nem erre értem lényegében, csak hogy az a fa ott van és a kereszténység a legnagyobb vallás így nem 1 fáról van szó.

De ha mindenki kivágna csak 1 fát mi történne? az csak 1 fa..

2021. jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
45%
Nek sikerült ésszel felfogni, hogy ezeket nem is ültetnék el, ha nem lenne karácsony?? 😂😂😂😂😂😂😂
2021. jan. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem a felvetést se érti...
2021. jan. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

15."Tüzelsz fával?"Nem vagyok őslakó.Külmben írd ki főkérdésben.

"Ezeket a fenyőket nem erdőségből vágják"Én is láttam a búza földön kombájnozzák.


Itt a kérdés az,hogy erdők letarolása helyett a fenyőt szárazon az ablakon kelle kidobni vagy kivinni az erdőbe és a hiányokat beűltetni vele.

De te ezt úgy sem érted mindhogy egyebet sem.

Hány fát pusztítottál el idáig és hanyatt töltettel?

2021. jan. 27. 15:28
 26/40 anonim ***** válasza:
0%
mért nem tenyésztünk lombikbébit szervdonornak, aztán megöljük ha kell a szerv hisz csak erre tenyésztenénk..
2021. jan. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

Magyarországon nem nagyon van őshonos fenyőerdő, miről beszélsz megint edgár?


Azt kérdeztem egyébként, hogy tüzelsz fával? Az ördögtornyot mire nyomtatják? Az amire nyomtatják, miből készül? A bútoraid miből vannak?

2021. jan. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
A vécépapír is fából van 😂😂😂😂
2021. jan. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

27.Amiota irogatsz csak felelőtlen dolgokat írsz és tereled a témát,és kérdezgetsz de nem írsz ki kérdést.

A GYIK.szabályait rendre sérted,nem is tudom,hogy vagy még megbízott.

"Magyarországon nem nagyon van őshonos fenyőerdő"Aki nem ismeri annak nincs.

"Az ördögtornyot mire nyomtatják".Arra amire azt a jegyzőkönyvet kéne írjak amièrt a fát használod bálványként hamis imádatra,Útánna eldobod ahelyett a fölben hagynád.

Külömben az ördögháromságot mire írjatok ami mérgezi a társadalmat tisztitótűz,inkvizíció szabályai,fegyverek megáldása és meg százzával sorolhatnám.

De miért ezeket a tévtanokat nálatok senki nem ismeri nem is olvassa,csak nehány hangadó mint te.Ma mar mindenki olvasa a bibliát és azt ami belőle igazolva van na azért üresek a templomok.

2021. jan. 27. 16:36
 30/40 anonim ***** válasza:

Istent ördögnek titulálni elég súlyos dolog, a legnagyobb káromlás, ezzel azért vigyáznék a helyedben, mert saját kárhozatodra teszed.


De továbbra is áll a kérdésem, tüzelsz fával? Mire nyomtatják az őrdögtorony újságokat?

2021. jan. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!