Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mikor kezték a fenyőt bevinni...

Mikor kezték a fenyőt bevinni a házba és karácsonynak nevezni azt a napot?

Figyelt kérdés

2021. jan. 26. 23:03
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
milyen kedves isten 1x beszól neki valki és elkárhozik, kemény
2021. jan. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

30.A hazugháromságban milyen isten van."A világ istene aki megvakitotta a hitetlenek elméjét"

A kérdést irogassad addig amíg kiirod főkérdésbe.

2021. jan. 27. 17:31
 33/40 A kérdező kommentje:
7.Erdővidéken lakók és tudom mi törtènik,az erdészet vágassa az erdőből és pénzért adja.
2021. jan. 27. 17:41
 34/40 anonim ***** válasza:

És edgár ismét bemutatta, hogy hogyan kell eljutni a fáktól a Háromságig 😂😂😂😂😂

Bár inkább sírni kéne, hogy ilyen elmebetegek szabadon szaladgálnak.

2021. jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

34. Nagyon figyelmetlen vagy kedves Elek mert ha nekem beszóltal hamarabb a 27.bejegyzőnek kellet volna be szólj mert ott a 68%-os barátód kezte a kéretlen szavakat mert ő amiből él azt Szegi meg.

Úgy,hogy Elek szívd vissza a 34 bejegyzésedet és szólj be a 27-nek.

Amenyibe nem teszed meg,hagyd el a kérdésemet,mert jelentés szaga van.

2021. jan. 27. 18:40
 36/40 anonim ***** válasza:

edgár, szoktál fával tüzelni vagy sem? Miért térsz el folyamatosan a kérdéstől? Hát ennyire nem veszed figyelembe az oldal szabályait? Azt hiszed, mert egy román vagy, rád semmi szabály nem vonatkozik? Meg miért uszítod az embereket egymás ellen? Miért kell szítani a feszültséget mindig, hergelni a hozzászólókat, hogy szóljanak be egymásnak?

Ennek nagyon jelentés szaga van, nem helyes amit te művelsz edgár.

2021. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

36.Előbbször is te szóltal be a 27-ben"ördögtorony" ezzel mar a főkérdésről a témát el is ütötted.

Továbbá te vagy az aki Eleket ellenem izgattad az ördögtorony-szoval.És ezzel a gunyolodással te sértetted meg a szabályt amint mar irtam.

Továbbá a jogtalan kérdéseddel ami helyett csak felelethetnél nem jogos.Hogy is kèrdezed,hogy én mivel tüzelek,mire írjak az őrtornyot?stb


"Miért kell szítani a feszültséget mindig,hergelni a hozzászolokat,hogy szóljanak be egymásnak"

Te vagy pontosan,hogy a témárol le térsz és a kèrdésen kívűl mellébeszélsz és gunyolodsz,hogy 1-2 Szemelyt magad mellé állítva végbevigyétek a cinikus terelést,gunyolodást.

Pld.27 bejegyzés."ördögtornyot mire írjak,bútoraid miből vannak,'azt kèrdezem egyebkent tüzelsze fával'/28bejegyzés:WC papír is fából van"


21."Hat a szektások szerint mar itt a vég"

15.A főkérdést mellőzve"nem ez volt a kérdés,hanem az,hogy te Tüzelsz fával' vagy sem?"


A fentiek szerint ezek a beszólások engemet dicsérnek?


Nem baj csak csináljad mert ha a GYIK miattad nem lepik én lépek ha kell a GyIK-en kívűl is ha kell az audiovizuális-etikai intézmébyhez.De remèlem,hogy a GYIK szeretne,hogy az oldal úgy müködjön ahogy beindította és tesz is érte.

2021. jan. 27. 20:27
 38/40 anonim ***** válasza:

36#

Már megválaszolta: 15."Tüzelsz fával?"Nem vagyok őslakó.


Tehát ez az elmebajos őslakónak mondja azt, aki fával tüzel. Nem kicsit aljas és szemét.

2021. jan. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
A cinizmust inkább abban látom, aki néhány fenyő miatt virnyákol és óbégat, de azt nem veszi észre, hogy például tüzelésre ennek a mennyiségnek több ezerszerese megy el, ahogy sokkal több papírkészítésre is.
2021. jan. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:

39A feleletet reg befejezted holott csak háritottál és gunyolodtál.A GYIK minőséget gyalázod de remélem észrefogja venni.


Én is a kérdést megerőszakoltnak de befejezettnek tekintem.

2021. jan. 27. 21:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!