Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményed? Sügöle...

Mi a véleményed? Sügöle Parádi Jenő pasztor irta. Szerintem felelmites panik keltes

Figyelt kérdés

1,rész Máté, 24:42 - Vigyázzatok azért, mert nem tudjátok, mely órában jő el a ti Uratok. Kaptam egy PRÓFÉTIKUS LÁTÁST az ÚRTÓL,,,és igy kellett leirnom,,,Az elragadtatas napján es napjai,,,1,resz,,,,,,,,,,ARRA ÉBREDTEM,,,HOGY VÉRFAGYASZTÓ SIKOLTOZÁSOK,,,,százait hallom egyidőben.- Hirtelen,nemis tudtam felfogni, most ezt álmodom, vagy ez a valóság ,,,,-A 10-emeletes

LAKÓ ház ahol laktam,inogott,,,,az órámra néztem ,hajnali 5- ora volt,,,az ablakhoz rohantam,,,,a megszokott hajnali derengés fénye helyett,,,,fekete es vörös színű füstfelhőket láttam,,,,mintha felrobbant volna valami,,,sötét korom, és tűz keveredett egymással,,-De,,,a felhők is olyanok voltak, kevert szinuek. - Hirtelen a füstön keresztül kirajzolodott,és megláttam,hogy sok lakóház mar összedőlt,,,,majd döbbenten láttam,hogy a föld hullámzik,,-Jeges rémület hasított szívembe,,és tudtam,lehet,csak másodpercek vannak hátra,és a mi lakóházunk is összedől. Kirohantam az AJTÓN,,,es több szomszédokkal együtt szaladtunk le a lépcsőn a földszintre. - Miközben rohantam,csak az járt a fejembe ; jaj,csak nehogy összedőljön a ház. - Le érve kiszaladtam ahogy birtam szinte repültem,,,csak érjek a parkba,,,el a házaktól. Mikor odaértem,,,bár még mindig hullámzott a föld,,,,de kezdett alábbhagyni. - Mi ez ???,,,,mi történik,,,ordították körülöttem. - Én is kérdezgettem az emberektől,,de senki nem tudott mást mondani csak azt,hogy ez földrengés.- A szívem a torkomban vadul vert,a gyomromban belul éreztem valami nagyon rémületest és hányinger jött rám. - Mi ez a világvége, kérdeztem gondolatomban ; A sikoltozás és őrjöngő sírás,nem akart megszünni körülöttem. - Ekkor csak ugy feltört a lelkemből,és szinte sikoltottam ; ISTENEM segíts,,,ATYÁM ments meg,hiszen én is hiszek Istenben. - De ebben a pillanatban,mint villám hasitott belém a kérdés ; CSAK NEM AZ ELRAGADTATÁS TÖRTÉNIK????,,,VAGY MÁR MEGTÖRTÉNT,,,,Óh ISTENEM,csak nem ,,,mostanában sokszor hallottam hívőktől,,, Meg kell győződnöm,,/,gondoltam /,,, Ģyorsan nyúltam a zsebembe telefonért,,,hívni akartam azt a családot,,,,akikről tudtam ,,,ők tényleg igaz hívők,,,de nem volt vonal,,,- Mit tegyek,tűnődtem,,,igen,, el megyek hozzájuk. - Elindultam,,ahogy mentem,,,mindenutt,,,csak halottak,,,es sebesultek,,,osszetört kocsik,,,balesetek,,,villamosok felborulva,,,ennyi vért,,,pusztulást még soha nem láttam,,,még filmekben sem.-Mindenki zokogott,,,gyerekek sikoltoztak,,,örjongtek az emberek,,,,,szivem még mindíg a torkomban vert. - A rombadőlt házak miatt,csak nehezen tudtam haladni. - Közben már reggel lett,de nem volt világos,mert a füst hatalmas felhőként telepedett a városra. - Odaérve a házukhoz,,,csodálkozva láttam,hogy,,,épségben állt,,,,- Óh,,hála ISTENNEK,,,kiáltottam,,,odarohantam és az ajtón benyitottam,,,elfeledkezve a kopogtatásról is. - Ott bent,egy sarokba kuporodva a földön,csak az apát találtam,,,síró görcsök közt,,,, - Mikor meglátott, nagy nehezen,,,szavanként,,,kiálltotta ; ELTŰNTEK,,,AZ EGÉSZ CSALÁD ELTÜNT,,,- ,A pizsamák,,,a hálóingek,,itt vannak,,,JAJ,,tudod mit jelent ez,,,/ kérdezte/ esdekloen nézve rám,,,majd választ nem várva sikoltotta; MEGTÖRTÉNT,,,ELVITTE ŐKET AZ ÚR,,,,MEGTÖRTÉNT ,,igen, higy nekem,,,/ majd folytatta; hányszor mondták nekem az elmúlt hetekben,,,közel az ÚR,,,közel az Úr,,a virus is egyre jobban terjed,és a világban nagy a káosz. - Én,csak nevettem,,,gondoltam,,,várat az még magára,,,,mindig csak ezt mondjátok,,,közel az idő,,,,de ezt hallottam már vagy húsz éve tőlük. ,,, ( Peter ll-ik levele 3,3-4. Tudjátok meg,,,hogy az utolsó időben,,,csúfolódók támadnak,,,,akik ezt mondják ; hol van az Ő ELJÖVETELÉNEK IGÉRETE,,,,mert már régóta,minden ugyanúgy maradt ),,,,persze ,,,hisz tudod,,láttalak téged is,,,én is néha elmentem a gyulibe,,,,de mindig ugyanazt prédikálták,,,már a könyökömön jött ki,,,Szomorúan rám nézett,,,te is itt maradtál ??,,,kérdezte,,,-,nem tudom mondtam-,,,azért néha én is voltam,,,a gyuliben,,, egyszer, még a megtérő imát is elmondtam,,,,hát,,,biztos,hogy nem a föld nyelte el őket,,,,kérdeztem tőle??,,,Nem,,nem,,válaszolta,,,igaz nem egyutt,,,Hmm,, nem együtt feküdtünk le,mert feleségem és a három gyerek a gyuliben voltak,,,de mindíg úgy volt, hogy mire hazaértek,én aludni szoktam és ,,,hajnalba arra ébredtem,a ház remeg,,,és a nagy csörömpölelésre. - Gyorsan körûlnéztem és láttam,hogy senki nincs már a házban,,üres

/ nagyot sóhajtott és elhallgatott/,, Azért meg kellene győződjünk

/ mondtam,,,gyerünk,,,menjünk el más hívőkhöz is,,,hátha ők többet tudnak ,,,mondani,,,,,,,folytatás következik,,,,,


2021. jan. 29. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, hogy kicsit kevés vesszőt használ.
2021. jan. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Te vagy Sugole Jenő önjelölt pásztor és itt próbálsz téríteni.
2021. jan. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2021. jan. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
A Biblia beszél az elragadtatásról. Ez még nem történt meg, a jövőben fog megtörténni. Amikor megtörténik, onnantól már múlt lesz.
2021. jan. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
én nem tudtam, hogy a papoknak szabad ennyit inni.
2021. jan. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Már többször feltettél ilyen kérdést. Mi értelme ennek? Mit vársz a válaszoktól?
2021. jan. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
A biblia nem ír ilyesmiről, és nem is így fog az elragadtatás történni, ahogy leírja.
2021. jan. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

már tobbszor mondtuk neked, hogy ne olvasd a "pásztort" a Facebookon, mert csak felidegesited magad vele

ilyet akárki ki tud találni

meg irni sem tud rendesen

reklam, hogy jarjal rendesen a "gyulibe"

2021. jan. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még akár nagy mókamester is lehetett volna ez a Sügöle gyerek ha nem pásztorkodásra adta volna a fejét...
2021. jan. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!