Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha iszlám vallású országba...

Ha iszlám vallású országba megyek nőként akkor ugyanúgy kell felöltöznöm mint egy muszlim nőnek?

Figyelt kérdés
hijab, burka
2021. febr. 11. 18:32
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
55%

Valamint hány holland követett el terrorcselekményeket Hollandián kívül, mert ott épp nem lehet füvezni?

Egy ország törvényét összemosni egy világvallás előírásaival nem szerencsés, főleg, ha az a világvallás a béke vallása, aminek nevében mindennapi embereket robbantanak fel és fejeznek le a nyílt utcán, Istenüket éltetve.

2021. febr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Látom még azt sem sikerült felfogni hogy ahol a kendő viselése előírás, ott ez az adott ország törvénye. Ami nem szerencsés az terroristák tetteit összemosni egy ország törvényeivel. Meg úgy egyáltalán ha x ország előírja hogy kendő viselése kötelező ahhoz mi köze a terroristáknak? Meg akkor keresztényeknél és van egy rakás terrorszervezet a ku klux klántól kezdve az Új-Zélandi terroristáig.
2021. febr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
60%

Én meg azt látom, hogy azt erőlteted, hogy én nem értek itt valamit, holott te vagy az, aki a tök nyilvánvalóval és megkérdőjelezhetetlennel vitázol, hogy miért, azt csak te tudod. Segítek, hátha az előbb nem sikerült elolvasni:

___

"Nekünk meg kell változtatni bizonyos öltözködési szokásainkat, ha hozzájuk megyünk, de nekik az égvilágon semmit, ha ők jönnek hozzánk."

Ez így van, ha te személy szerint belátod, ha nem.

"Mikor volt olyan hogy a Magyarországra látogató követelte hogy a magyar nőnek takarnia kell a haját? :)"


Ugyanerről beszélek én is, szóval konkrétan te most mivel is vitázol?

___


Hány embert ölt meg a KKK az elmúlt 30 évben? És hányat az ISIS, Al-Kaida és magányos muszlimok? Szexrabszolgák, homoszexuálisok kivégzése, néha 1-2 lefejezés, robbantás, ilyesmi? Hány ember lett kivégezve "Dícsértessék a Jézus Krisztus!" felkiáltással és hány "Allah Akbar"-ral? A béke vallása.

Nem mosom össze a terroristák tetteit egy ország törvényeivel (mellesleg milyen országról is beszélsz?). Te vagy az, aki összemossa egy ország (Hollandia) egy törvényét egy világvallás előírásával.

Ismét megkérdezem: te most igazából mivel vitázol?

2021. febr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

Az Új-Zélandi keresztény terrorista 50 muszlimot ölt meg például. Meg azért álljon meg már a menet. Az ISIS és Al-Kaida hogy jött létre? Az USA támadta meg a muszlim országokat és emiatt haltak meg eddig 2-3 millióan. Az USA tudtommal keresztény ország. Az ISIS-t és az Al-Kaida-t pedig az USA hozta lére.


Azzal vitázom egyébként hogy te egyes országok törvényeit mosod össze terroristák tetteivel.

2021. febr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
60%

Nem, nem azzal vitázol. A terrorizmusról először a 21-es válaszban esett szó, te vitázol a 8-as válasz óta. Bukta, nem fogod tudni magad kimenteni, ennek már ki kellett volna, hogy derüljön számodra.


Az Új-zélandi terrorista egy (1) ember, aki nem keresztényként és nem Jézus nevében cselekedett, hanem mert gyűlölte a muszlimokat. Dobálózzunk számokkal akkor, 50? WTC 3000? Párizs 130, 350 sérült? Manchaster, KISLÁNYOK!!! egy koncerten, 22, többszáz sérült? Charlie Hebdo 12, mert LERAJZOLTÁK Mohamedet? A kis magányos késelőkről, tömegbe gázolókról, lefejezőkről ne is beszéljünk. Ezek MIND Allah Akbaroztak! Egytől egyig, az összes! Ismét megkérdezem, szerinted hányan öltek úgy, hogy "Dícsértessék a Jézus Krisztus!"?

Az USA Jézus Krisztus nevében támadta meg a muszlim országokat? Az ISIS-ben és az Al-Kaidában keresztények vannak, akik a Bibliát olvassák, vagy muszlimok, akik a Koránt?


Ideje lenne visszavonulót fújni, mert csak mélyebbre ásod magad, már a nyilvánvaló és leellenőrizhető csúsztatás is felszínre került (lsd e hozzászólás kezdete), innen méginkább csak lefelé van, de csak nyugodtan, én élvezem.

2021. febr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Nem mellesleg nem is ez a kérdés témája, hanem ez: "Ha iszlám vallású országba megyek nőként akkor ugyanúgy kell felöltöznöm mint egy muszlim nőnek?"

Amire nekem ez a válaszom:

"Nekünk meg kell változtatni bizonyos öltözködési szokásainkat, ha hozzájuk megyünk, de nekik az égvilágon semmit, ha ők jönnek hozzánk."

Amihez te nagyon okosan ezt adtad hozzá:

""Mikor volt olyan hogy a Magyarországra látogató követelte hogy a magyar nőnek takarnia kell a haját? :)"

De te vagy, aki vitázol, te kezdted a vitát és én nem értek dolgokat :D

Ettől függetlenül kíváncsian várom a megannyi kérdésemre a válaszokat, amiket mindig sikeresen kikerültél eddig.

2021. febr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

"Dobálózzunk számokkal akkor"


Mondok én neked számokat ha akarod. Az USA támadásai következtében eddig 2-3 millióra beszülik a közel-keleten az áldozatok számát.



"Ismét megkérdezem, szerinted hányan öltek úgy, hogy "Dícsértessék a Jézus Krisztus!"?"


Kit érdekel mit kiabáltak. Az USA keresztény ország a katonái keresztények és a sokadik muszlim országot támadta meg. Az ISIS al-kaida és társait az USA hozta létre. Az 1990-es évek előtt nem is létezett olyan hogy iszlám terrorizmus. Ezt az USA hozta létre.



"Az USA Jézus Krisztus nevében támadta meg a muszlim országokat?"


Az USA elnöke a Bibliára tesz esküt. Most is láttuk nemrég az új elnök esetében, ergo a Biblia szerint cselekszik.



"Ideje lenne visszavonulót fújni, mert csak mélyebbre ásod magad, már a nyilvánvaló és leellenőrizhető csúsztatás is felszínre került (lsd e hozzászólás kezdete), innen méginkább csak lefelé van, de csak nyugodtan, én élvezem."


Az ilyen hozzád hasonló fanatikus keresztényeket két perc alatt kioktatom szóval nyugodtan belemehetünk csak aztán nehogy kitérj a keresztény hitedből.

2021. febr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
:D hozzám hasonló fanatikus keresztényeket? Ezt honnan szoptad ki te szerencsétlen?
2021. febr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Az USA nem keresztény úgy, ahogy az iszlám országok iszlámok, nyilvánvalóan nem követi a Bibliát, soha nem is követte. Az iszlám országok követik a Koránt. Szerinted minden elnök imádkozik és rendszeresen gyón? Miből van vajon több, amerikai katonából, aki naponta imádkozik és keresztényként él és terjeszti Jézus tanításait (hogy lenne akkor katona?), olvassa a Bibliát, vagy muszlim terroristából, aki naponta 5-ször imádkozik, olvassa a Koránt, nem eszik disznóhúst és terjeszti Allah igéjét? Miből van vajon több: terroristából, aki nem eszik disznóhúst, napi ötször imádkozik Allah-hoz és Allah Akbarozik, mielőtt leöl egy pár "hitetlent", hogy aztán szüzeket kapjon a túlvilágon Allahtól (nem tudom, vajon azoknak kell-e kendő?) vagy amerikai katonából, aki naponta imádkozik Jézushoz és nem paráználkodik, valamint odatartja a másik arcát is?

A terroristák Allah nevében támadják a nyugatot. A nyugat nem Jézus nevében támadja az iszlám országokat, hanem az olaj és a hatalom nevében, itt már üti egymást a kereszténység és a nyugat.

A két perc alatt való kioktatásodról meg ennyit :D csúsztatsz, hazudsz, terelsz, ennyit tudsz, nem többet. Iderakom megint, lehet, hogy nem láttad még:

"Nekünk meg kell változtatni bizonyos öltözködési szokásainkat, ha hozzájuk megyünk, de nekik az égvilágon semmit, ha ők jönnek hozzánk."


Amihez te nagyon okosan ezt adtad hozzá:


""Mikor volt olyan hogy a Magyarországra látogató követelte hogy a magyar nőnek takarnia kell a haját? :)""


Te ezzel vitáztál, gratulálok.


Már tényleg csak szórakozásból vesztegetem itt az időmet egy olyannal, aki a konkrét semmiből eltalálta, hogy én egy fanatikus keresztény vagyok :D Gyönyörűen prezentálja ez a tény a meglátásaid helyességét :D

2021. febr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

"Az USA nem keresztény úgy, ahogy az iszlám országok iszlámok, nyilvánvalóan nem követi a Bibliát, soha nem is követte"


Az USA elnöke a Bibliára tesz esküt. Muszlimok elnökök nem a Koránra tesznek esküt legalább is a többség nem. Honnan tudod hogy 300 millió emberből ki akarja követni a Bibliát?



"Miből van vajon több, amerikai katonából, aki naponta imádkozik és keresztényként él és terjeszti Jézus tanításait (hogy lenne akkor katona?), olvassa a Bibliát, vagy muszlim terroristából, aki naponta 5-ször imádkozik, olvassa a Koránt, nem eszik disznóhúst és terjeszti Allah igéjét?"



"A terroristák Allah nevében támadják a nyugatot. A nyugat nem Jézus nevében támadja az iszlám országokat, hanem az olaj és a hatalom nevében, itt már üti egymást a kereszténység és a nyugat."


Tehát szerinted ha egy amcsi katona agyonlő muszlim civileket Irakban, és ha nem kiabálja hogy Jézus nevében akkor nem keresztény :))) Tehát te azt állítod gyakorlatilag hogy keresztény katona nem létezik de muszlim terrorista igen :) Ne ebből is látszik milyen alacsony értelmi szintet képviselsz.



Egyébként azt is leírtam hogy az ISIS al-kaida és társaikat az USA hozta létre közvetlenül, de a te értelmi képességeidet figyelembe véve nem is erőltetem, a végén még totál leállna az agyad a túlerőltetéstől.


Teljesen mindegy hogy azok az amerikai katonák terjesztik vagy sem Jézust. Az USA keresztény ország az amerikai katonák pedig keresztények. Az európai merényeletekért felelős terroristák talán néhány tucatnyian vannak és néhány száz ember halálárt felelősek (megjegyzem ebből sok muszlim áldozat), az amerikai katonák közvetve vagy közvetlenül pedig 2-3 millió ember halálért felelősek.

2021. febr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!