Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jézus amikor megszületett...

Jézus amikor megszületett akkor reinkarnálódott?

Figyelt kérdés
A mennyben Isten fia volt de mikor megszületett egy gyermek testben volt ez egyértelműen reinkarnáció. Akkor mégis miért utasítják el a keresztények a reinkarnációt?

2021. febr. 19. 20:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

6 mi nincs így? hogy Jézus nem bár Isten fia csak közelsem úgy ahogy azt

hiszik.

Előtte a próféták, Úrnak hívták, ő szólította atyának.

Az urat szolgálják, ha nem is tetszik néha amit mond hűséget esküdött a

feljebbvalója felé. Ma kicsit másabb a rendszer de kb hűséges dolgozó és

főnök kapcsolat.

Míg Jézusé családi, közvetlen, és nem azért szolgálod az urat, mert

szolgálnod kell. hanem a szeretet ez erő felé olyan mint egy jól működő

családban az atya-fiú kapcsolat. Szereti követi és idővel átveszi a

foglalkozást. ehhez nem feltétlen kell a vérrokonság számos

örökbefogadott van ki úgy szereti nevelőjét mint a sajátját. Minden

esetre szorosabb és erősebb a kapcsolat, a viszony apa és fia közt, mint uralkodó és szolgáló közt. Isten teremtette a világot, így minket is így teremtményei, gyermekei vagyunk hibáinkkal együt. S ő mégis szeret, nem

rúg ki, nem vet el magától. Mi ez ha nem atyai szeretet? pl a "tékozló fiú", épp úgy atyám nekem is mint bárkinek a földön. Így Jézus mondjuk úgy ember fia volt, ki Isten fiává vált.


Vagy, hogy a menny és a pokol képbe nem igazán illik a reinkarnáció?

A keresztény vallásra meg duális köntös épült 1-0, igen-nem, jobb-bal, menny-pokol és ebbe nem illik a reinkarnáció.

Célját nézve nincs különbség a vallásokban, de amikben más azt el kell fogadni nyugaton így látják- keleten úgy. pl Nirvana-Menny


vagy hogy ha reinkarnálódott volna akkor sok-sok földi életet kellet élnie?

A reinkarnáció, jelentése újra testet öltés, újjászületés, ki mégy nem élt földi életet, hogy a viharba születne le újra?

+egy félresikerült pettinggel szüzen is teherbe lehet esni. erre is vannak példák...

Így a legtöbb csoda nem csoda... legalábbis a mai szemnek.



fejdsd ki kérlek, mert azért sokat "rizsáztam". és biztos vannak amik így vannak és de beismerem lehet ami nem. csak mond meg melyikek azok a szemedben.

2021. febr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
49%

"Ez a közlés Ré által lett elmondva, akit egy három fős amerikai csapat csatornázott sok évig, és 5 könyvben, Ré az egység törvénye címmel lett publikálva ingyenesen, és sok nyelvre lefordítva."

Most már értem. Sajnálom, de én nem hiszek ismeretlen entitásoknak. Főleg nem olyannak, aki egy pogány istenség nevét viseli. Keresztény vagyok, így előbb gondolnék egy ilyen lényt démonnak, mint bármi másnak. A Biblia figyelmeztet az ilyen kinyilatkoztatások ellen.

De, belegondolva is, ez az információ hasznára nagyon nincs senkinek, mivel, ha igaz, akkor vagy fejlődsz vagy nem, az életeden múlik, akár tudsz róla, akár nem, ez igazából nem befolyásol semmit. Ha viszont téves, akkor nagy kárt okoz. Az olyan információ vagy tanítás, ami ha igaz akkor az nem oszt nem szoroz semmit, de ha hamis az nagy buktatókkal járhat, nekem eleve gyanúsak.

2021. febr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A keresztények nem utasítják el a reinkarnációt.

Jézus csak úgy volt isten gyermeke, ahogy mindenki más is.

A mennyben minden személyiség isten szikrája, árnyalata.

2021. febr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"A keresztények nem utasítják el a reinkarnációt."

Aha, melyik gyülekezet tanítását képviseled, amikor ezt mondod? Ha jól sejtem ez csak a te magánvéleményed, vagy valami kis csoporté. Pontosan kik hiszik ezt a kereszténységen belül, mert nem a többség az biztos.

2021. febr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ez olyan, hogy kitesszük/kiragadjuk a Buddha szobrot lámpásnak egy jó hatalmas orgián és a rendőrnek azt válaszoljuk, hogy Buddhisták vagyunk.
2021. febr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Istennek nincs és sohasem volt szüksége,hogy használt éltető leheletét újrahasznosítsa!


A reinkarnáció ázsiai elképzelés. Nincs köze a valósághoz!

2023. ápr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Istennek nincs és sohasem volt szüksége,hogy használt éltető leheletét újrahasznosítsa!"

Annyira szuper hogy itt sokan megmondják Isten mit csinál, mire van szüksége vagy mire nincs...csak ámulok.

2023. ápr. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!