Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ez hogy sikerül az embereknek...

Ez hogy sikerül az embereknek ijen könnyen ?Nekem nehézségeik vannak.

Figyelt kérdés
A templomban ostya osztás után mindenki tudja hova kell visszamenni e a helyére,a céges buszon pedig ha valaki felszáll nem kell sok idő míg üres helyet találnak párásodperc alatt leülnek áttudják tekinteni rögtön hol van szabad hely és ami a legdurvább nekem,hogy amikor leszállnak másodpercek állnak rendelkezésükre hogy figyeljenek és a vaksötétben tudják hol kell leszállniuk.Én mondjuk rövidlátó vagyok messzire gyengén látok de ha nincs kivilágítás akkor is tudják hol szálljanak le erre én nem lennék képes.Még az a szerencsém hogy nem kell egyáltalán buszoznom mert nagyon rosszul tájékozódom.
2021. febr. 21. 11:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem a céges buszon kívül.
2021. febr. 21. 11:59
 2/8 anonim ***** válasza:
Alapvető emberi képesség
2021. febr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"ha valaki felszáll nem kell sok idő míg üres helyet találnak"

Hát figyu, felszállsz, benézel balra, benézel jobbra, ha nem látsz üres helyet, akkor egy üléssorral hátrébb mégy, és megint benézel balra, majd jobbra, ha még mindig nincs üres hely, akkor még egy sorral hátrébb mégy, nem bonyolult szerintem.

Az meg, hogy vaksötétben is tudják hol kell leszállniuk, a sok utazás során berögzül, hogy "itt lassit a busz, aztán két rövid balos kanyar, tehát már hamarosan a mi megállónk jön", vagy "ha a hosszú jobbos kanyar után a körforgalom, és az után nyomja neki, akkor a következő település már a miénk", vagy valami hasonló.

De ha ezeket valamiért képtelen vagy felismerni, akkor ülj a buszsofőr mögé, és kérd meg, hogy szóljon, ha eléritek xy települést.

2021. febr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem nagyon akarom mert senki nem kér ijent és kiderülne mennyire szerencsétlen vagyok.Kitaláltam egy módszert,felírni papírra hogy hányszor áll meg visszának és kiszámolni hogy az adott település hányadik megállási pont.Ha faluba laknák ezt tenném de úgy hogy először csak délelőttös műszakot vállalnék be hogy jobban tudjak látni figyelni és akkor ha éjszaka megyek haza csak számolgatnom kell.Nem állítom hogy páran nem ezt a taktikát alkalmazzák és nem is hülyeség .Mit szóltok talán még tippet is adtam nektek.
2021. febr. 21. 14:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb szemüveget csináltatni? Csak kérdezem.
2021. febr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez is jo modszer lehet - felteve, hogy nem hagy ki megallokat a busz, mert epp nincs fel vagy leszallo utas.
2021. febr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én ezt nem próbálom ki szerintem mert én nem faluban lakom és mikor leszállok van kivilágítás így bőven tudom hol kell de az volt rossz mikor faluban laktam és a buszsofőr szólt be nekünk hogy mi van alszatok és akkor én is reklamáltam hogy mért nem világít nem látom meg hol kell leszállni.
2021. febr. 21. 19:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Így nehéz
2021. febr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!