Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hivatásos masszőrként ilyenkor...

Hivatásos masszőrként ilyenkor paráznaságot követek el?

Figyelt kérdés
Én csak a munkám végzek, ebből élek, tisztességes bér, adózok, stb. Férfiak járnak hozzám, de soha nincs aktus, oboa, stb. Csak masszázs, de sokszor kérnek kézi levezetést. Számomra ez a testrész olyan mint a többi szakmai szemmel nézem. Ez bűn?

2021. febr. 23. 17:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%
Tényleg magyarázni kell? Igen, olyan embert nemileg kielégíteni, aki nem a házastársad, bűn. Sőt, magad kielégíteni is az.
2021. febr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, de akkor miért képeznek masszőröket? Mondjuk igazad van, az összes vámos is bűnös, Jézus idején is hogy szidták őket. Akik a polgármesteritől a kormányhivatalokban vannak, sőt ügyvédek jogászok, bírók mind bűnösök. Nem is tudom maradt-e valaki?
2021. febr. 23. 17:30
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
A masszázzsal nincs gond, de a faroktapogatás nincs benne a munkaköri leírásban...
2021. febr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Ha valakinek az a testrésze van görcsben, akkor igen. Pl. urológus is tapogatja sokat. Ki tudja, hogy egy ember milyen aberált dologból megy urológushoz, a nőgyógyászról nem is beszélve.
2021. febr. 23. 17:39
 5/26 anonim ***** válasza:
95%

Nana, a kangörcs nem fizikai görcs.

Mindenesetre a happy ending egyértelműen szexuális aktus.

Én nem vagyok prűd, szerintem nem bűn, de ez nem munkakör része.

2021. febr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
65%
merre dolgozik?
2021. febr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
73%

Paráznaságnak számít.

A paráznaság, nem csak a szó szerinti testi aktust foglalja magában, mivel tágabb értelmű ez a kifejezés.

Minden annak számít, ha nem a házastársa szerveit használja kielégülés céljából.

2021. febr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 GretaThunberg ***** válasza:
61%
Csak akkor bűn ha élvezed :D
2021. febr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
94%

Gondolom ha utcán valaki megállít, hogy csapd ki neki, akkor is csinálod, hiszen ez teljesen természetes, nincs benne semmi különös. Érdekes a gondolkodásmódod.

Egyébként a masszázsnak egyáltalán nem része ez, te kevered a prostitúcióval, erotikus masszázzsal.

2021. febr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Ha kifizeti. De utcán közszeméremsértés. Utcán sem vetkőznek meztelenre és masszírozzák nyilvánosan.

Mint a WC pucolás, kicsit undorító, de el kell végezni, ha erre adnak megbízást. Amúgy valaki meg nem ér a "szerszámhoz", hanem a prosztata ingerlésével juttatja sperma elhajtásra.

2021. febr. 23. 19:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!