Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szeretnék keresztény lenni,...

Szeretnék keresztény lenni, de nem engedik, mert az LMBT-közösség tagha vagyok?

Figyelt kérdés

Keresztény családban nőttem fel, de mikor 13 évesen rájöttem, hogy homoszexuális vagyok, nagyon csúnyán béntak velem, úgyhogy eltávolodtam tőlük.


De most már hiányzik, viszont bármit teszek, nem tudok az ellenkező nemhez vonzódni.


(22 vagyok)



2021. febr. 27. 18:33
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy van-e meleg-gén, de én csak a saját nememhez tudok vonzódni, ez biztos. Próbáltam már a másik nemhez is, mármint rákényszeríteni magam, de ha egyszer nem vonz, akkor nem...
2021. febr. 28. 21:55
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

21. Gondolom sokan dacból lesznek azok ezért alakult ki ez az elképzelés, bár így nézve azok biszexek, mert egy hetero férfi dacból sem tudna meleg lenni.

Nem értem meleg gént kell keresni minek, ennyi erővel szerelem sincs csak agyi mechanizmus és hormontermelés a fajfenntartás miatt, mindenki legyen aszexuális xd

2021. febr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
14%
Van egy jó hírem, úgy tudom a homikat a katonasághoz sem veszik fel.
2021. márc. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
46%
23-aska ! Tévedés, a melegeket is elviszik katonának. Még akkor is, ha elötte bejeleni magáról. Ha meg nem szól, akkor sincsen semmi. Èn is meleg vagyok, voltam katona, de nem kezdtem ki senkivel, csak csendben néztem a sok szép meztelen testet ;-)
2021. márc. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
katona szó definíciója: magas rangú emberek pénzügyi gondjai miatt nyírjuk ki más népek családapáit.
2021. márc. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Pedig a szocializmusban nem lehetett katona. Meg azt hiszem deportálták is őket, eltűntek...
2021. márc. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

A németországi Hard plébániáján szivárványzászlót tettek ki. Nem azért, mert a pap meleg lenne, hanem azért, mert ezzel is tudatják, hogy a melegek is a kereszténység tagjai.


[link]

2021. márc. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Eleg baj hogy olyan zászlót tettek ki neked azt javaslom hogy tegyél meg mindent amit a biblia ir minden mas bűnben elo ember számára es isten meg fogja cselekedni a csodát az eletedben nem hinnem hogy erolkodessel fogsz elore lépni isten minden áldása kegyelem azt pedig jo cselekedettel nem lehet ki érdemelni egyedul hit altal ha hiszel pl abban is hinni kell hogy te ferfi vagy es szereted a nőket ha nem is erzed nem baj most meg de hit nem érzelem gyógyulni sem akkor gyógyul meg ha mar erzi hanem ha hiszi hogy meggyogyul es akkor hitet bizonyos ido mulva erzelmei is ala fogjak tamasztani
2021. márc. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Igen hittel azt is el lehet érni, hogy sem a nőt sem a férfit ne kívánd. Nekem sikerült!
2021. márc. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Akkor vmi nem stimm nekem is volt idoszakom mikor nem kívántam de akkor lelkileg voltam meg zuhanva olyankor persze hogy franc se kíván szexelni
2021. márc. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!