Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért nevetem ki őket? Szerint...

Miért nevetem ki őket? Szerintük a démon nevet belőlem

Figyelt kérdés
Nagy néném és férje imádkoztak ordítva Uram légy velünk stb mindent kiabálva mondtak térdeltek csúszkáltak be hugyoztam a nevetésbe , miért van ez ha ilyeneket ki nevetek? Olyan vicces ahogy ordítanak őrjöngenek.
2021. márc. 4. 07:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Hat, ilyen az amikor valakin elhatalmasodik a vallasi orulet. Probalj toluk minel tavolabb kerulni minden tekintetben, nem kell direkt provokalni oket.
2021. márc. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Mert bunkó vagy.
2021. márc. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bunkó, de ordibalva mondták Uram Jézus mennyei Atyám csuszkaltak mint valami cirkuszba😂😂
2021. márc. 4. 08:39
 4/14 anonim válasza:
100%

Mert ők túlságosan is vallásosak. Ők ilyenek. És ezt el kell fogadnod. Nyilván, ha tényleg csúsztak-másztak, ahogy te mondod, az nem hétköznapi.


De kinevetni őket tényleg bunkóság. Tiszteletben kell tartanod az ő vallási nézeteiket. Ha szerinted nem bunkóság valakit vicc tárgyává nyilvánítani, akkor veled van a probléma, és nem velük.

2021. márc. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az ima célja alapvetően a jókedv és nem a fapofa meg a szenvedésnek kéne lennie nem?
2021. márc. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne törödj velük. Külőn idősebb generáció.
2021. márc. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lehetne az ima jókedv? Már eleve, hogy Jézust felszögelték, hol itt a jókedv. Az egész földi élet egy gyász, ettől a szenvedéstől szabadítanak meg.
2021. márc. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg amiatt, mivel viccesnek gondoltad. Sajnos vannak olyan emberek, akik úgy gondolják, hogy a vallásukat csak ordítozva tudják átélni. Ettől függetlenül nem volt szép, hogy kinevetted őket.
2021. márc. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen életet él, akinek a földi élet egy gyász? 7.
2021. márc. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Olyan életet él mint Jézus.
2021. márc. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!