Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért ennyire erőszakosak a...

Miért ennyire erőszakosak a vallásosak hogy ők tudják menny vagy pokol van a halál után?

Figyelt kérdés
2021. márc. 8. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

A vallás alapja hit. Tehát nem tudják hanem hiszik hogy van; saját bevallás alapján.


Innentől alaptalan kötekedés a kérdés.

2021. márc. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Az nem erőszakos, aki azt hangoztatja, hogy nincs isten és nincs semmi a halál után? Pont ugyanolyan idióta mindkét fajta ember. Lehet hinni akármiben, de idiótaság kijelenteni, hogy mi van és mi nincs a halál után, mivel NEM TUDJUK. Akkor se, ha megrögzött vallásosak vagyunk, és akkor se, ha ateisták.
2021. márc. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 KZitus ***** válasza:
64%

Szia

A kérdésedben hol látod a kapcsolatot a tudás és az erőszak között?

Ilyen aspektusban a kérdésed nem értelmezhető.

2021. márc. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Te Zitus elegem van már hogy mindig kommentelsz te Jehovista
2021. márc. 8. 18:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Pfff, itt a KZitus Jehovista megpecsételésen kirázott a hideg, nagyon emlékeztet a náci Németországra, még a végén deportálják Zitát.


Amúgy nem erőszakosságból, de van nekünk egy személyünk, akit úgy hívnak, hogy Jézus. Eddig érted? Tehát volt és élt, mi így hisszük, úgy élt, mint élt pl. Petőfi, tehát volt. Eddig érted?

Na, ez a Jézus ember megmondta nekünk, hogy van pokol példabeszédben, amit rögzített a Biblia. Én úgy ismerem Jézust, hogy nem azért jött a Földrte, hogy össze-vissza hazudozzon, hanem csak az igazat mondta, mert ő jó, bűntelen. Mi ezt valljuk és ennyi. Ha atombombát robbantanak a fülem mellett, akkor is ezt fogom hinni. Ha más azt gondolja nincs pokol, akkor azt tesz amit akar, elfogadom.

2021. márc. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem az erőszakos, aki tagadja?
2021. márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó, hát... Tagadni a nemlétét is lehet.
2021. márc. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Manapság minden sértő, ha te férfi vagy ez sértő a nőkre nézve, ha hetero, akkor sértő a melegekre nézve, ha fehér akkor alapvetően rasszista, welcome to the XXI. century.
2021. márc. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok erőszakos és még is tudom. Egyik se. Mennyország a fejlődésünk végpontja, nem halál után van.
2021. márc. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!