Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az ilyen vallásosak milyen...

Az ilyen vallásosak milyen emberek?

Figyelt kérdés
Mondta nekem tegnap a messengeren egy hívő, ne a családom legyen az első, meg a barátaim hanem ők a Krisztusi testvérek. Okè én szeretem őket is de azért nem úgy mint a saját családomat, szoktam olyanokat Facebookra ki írni hogy egyszer élsz használd ki, és utanna privátban jonnek az üzenetek hogy ez világi nézet meg sátáni, meg nekik joguk van bele szolni masok magan eletebe,! Ha valamit nem úgy látok mint ők el hordanak engem minden démonikusnak stb, meg hogy majd nem szeretnek engemet , és kit erdekel ha nem vannak nekem családom barátaim akik szeretnek
2021. márc. 10. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez simán egy önző viselkedés.
2021. márc. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A vallásos emberek elég konzervatívak, nem gondolkodóak, ragaszkodnak a befásult eszméikhez. Vannak kivételek!, de akit te írtál, az pont a 80%, aki nem az.

Azt az embert meg tiltsd le.

2021. márc. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Te írtad ki tegnap is majdnem ugyan ezt a kérdést? Miért nem tudsz ezen túllépni?
2021. márc. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ők nem krisztusi testvérek. Krisztusi testvér kapcsolatra nagyon nagyon nagyon NAGYON kevesen képesek. Valóban jobb az olyan kapcsolat, mint bármi más, de ilyet spirituális embereknél keress, nem szervezett vallások követőinél, azoknál egy sincs. Nem elég bölcsek hozzá, nem eléggé istenszolgák.
2021. márc. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!