Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményed olyan emberekr...

Mi a véleményed olyan emberekről, akik testi betegségeket nem kezeltetnek orvosokkal, mert Istenben hisznek, bíznak? Több.

Figyelt kérdés

Talán hallottatok Val Kilmerről, akinek torokrákja volt - ha helyes az információ - ő sem kezeltette magát orvossal.


Ehhez a valláshoz tartozik:

Keresztény Tudomány (Christian Science).


[link]


Egy cikk a témával kapcsolatban:


[link]


De nem konkrétan az ő ügye a kérdés, azt csak egy példaként említettem.



2021. márc. 20. 10:57
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
19%
20-as, elvileg ránézésre kellene gyógyítani, csak én mondtam, hogy kézrátétel. Kézrátétellel sokan gyógyítanak, azért illene a papoknak is megtanulni.
2021. márc. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

#21

Ránézésre? Ez valami olyasmi, mint a szemmel verés? :D

Itt a keresztény vallásról van szó, nem valami ezoterikus hülyeségről. Mégis teljesen jól írtam, hogy az ilyen emberek nem hívők, csak babonásak.

2021. márc. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
19%
Légy szíves 22-es, olvasd már el az Újszövetséget!
2021. márc. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim válasza:
100%
Mivan ha igazából az orvosokat, gyógyszereket Isten küldte pont azért, hogy jobban legyenek? Nekik ez soha nem jutott eszükbe? Milyen másfajta módon tudna nekik segíteni Isten? Szerintem.
2021. ápr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
16%
24, és akik meghaltak? Azokhoz miért nem küldött Isten orvosokat, gyógyszereket? Egyeseken segít, másokon meg nem? Ez eléggé személyválogató Istenre hajazna, márpedig a Biblia azt írja, hogíy Isten mindenkit egyformán szeret.
2021. ápr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
71%
Isten, nem mindig segíti az embereket,hisz az özönvízkor is Isten kiírtotta, majd újra népesítette Noé által a földet. Ha Isten úgy gondolja bármikor megteheti újra, akár más formában. Nincs mi vissza tartsa. Istennek fontos volt a szabad akar is, hogy dönthessünk. Sokan hisznek a lélekvándorlásban, lehet hogy akiket hagyott meghalni annak egy új életben jobb életet csinál. Nem vagyunk halhatatlanok, előbb utobb mindenki meg, mindenkit hagy meghalni Isten, a kérdés csak az hogy mikor.
2021. ápr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
31%

"Istennek fontos volt a szabad akar is, hogy dönthessünk."

Na jó, de ez akkor nem volt fontos számára, amikor özönvizezett? Nem gondolom úgy, hogy az a rengeteg ember mind vízbe akart volna fúlni.

2021. ápr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem fontos neki a szabad akarat, amikor meg akarja ölni az embert, vagy amikor hagyja meghalni.

Csak akkor fontos, amikor az ember a bűn felé tántorog. Azt mindig hagyja.

2021. ápr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
100%
Ő isten, azt csinál amit akar, nem lehet tőle számon kérni mit miért tesz, vagy miért hagyja hogy történjenek. Megpróbálhatod, de senki nem biztosíthatja, hogy válaszol. 24 és 2z voltam.
2021. ápr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
30%
Most halt meg a főnöknőm COVID-ban, 3 nap alatt elvitte. Nem tudom, nem biztos, hogy rossz, amit Isten akar. Lehet, hogy neki is és nekem is így jó. Egyszerűen képtelenek vagyunk eldönteni, hogy ez jó vagy rossz.
2021. ápr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!