Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ki tud mutatni minimum öt...

Blackice75 kérdése:

Ki tud mutatni minimum öt olyan szót az Írásból(biblia), amit a pogánykeresztény biblia fordítók, célzottan, tudatosan másképp forditottak le vagy cseréltek le abszolút más jelentőséggel bíró szavakkal?

Figyelt kérdés

Tették ezt azért hogy az Írást néhány ige alapján kerszetényire faragják, és ezáltal biztositották a keresztény egyházak létrejöttét és a világ tekintélyes részének a kereszténységgel való félre vezetését!!!!


Jegyzem, minden egyház vallás ami a világon létezik, annak ez a célja , a totális megtévesztés vallásilag is !!!


2021. márc. 21. 12:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

Nem tettek ilyet.

Olyan pedig nincs, hogy pogánykeresztény vagy pogány valaki vagy keresztény. Még a beépített helyesírásellenőrző is hibásnak jelöli :D

2021. márc. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Dehogy nem tettek :)

Mindenki pogány aki nem a Teremtő által kijelőlt utat járja!!!

Aaz Írás minden egyes szavát rendszámozták, és minden szám jelőli azt a szót amiből fordították, aki nem zsugori és hajlandó megvenni ezt a szotárat amut az egyik biblia felfedező alkalmazáshoz kínálnak, abból meg tudhatja bárki, hogy melyek azok a szavak amikkel csaltak, amikkel becsapnak!!!

2021. márc. 21. 13:02
 3/15 anonim ***** válasza:
51%

Honnan tudnád ezeket, ha erről kérdést írtál ki? :D

Hiszen azért írtál ki kérdést, mert nem tudod. Én tudom, ezért megválaszoltam neked, hogy nincs ilyen. Fogadd el és haladj tovább.

2021. márc. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
elvileg voltak "félig keresztyének" ezt még nem vallásosként is tudom
2021. márc. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, akkor te zsugori vagy? Hiszen te sem vetted meg a konyvet. Ha megvetted volna, tudnad ezeket a szavakat, nem?
2021. márc. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
PL: A "húsvét", hiszen eredetileg, Pászka ünnep, ami az egyiptomi kivonulás után a kereszténynek, Jézus halálának megemlékezése váltott fel a kovásztalan kenyér, és bort illetően.
2021. márc. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Én tudom ,a kérdésre a választ azért tettem fel mert kíváncsi vagyok ki az aki tudja meg!!!

Nekem a szótár megvan ,tehát nem vagyok zsugori!!!


A Páska ünnepét nem váltotta fel a pogány húsvét , ezt csak neked tanítják így ,és pont ezért van beleírva az Irásba a húsvét, hogy megtévesszen!!!!

Ahonnan forditották, ott ez a szó nem létezik hogy húsvét!!!

Sőt nem is egyezik meg a Páska

ünnepének a kivitelezésével sem a pogány húsvét, ami egyébként egy pogány termékenységi rituálé!!!

Ahog,an a karácsony a pogany szaturnália, ketesztényire szabva kedves felebarátaim,

Ezek nem a Teremtő ünnepei hanem a vallásoké!!!!

2021. márc. 21. 15:44
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden ünnep a Teremtőé 😉
2021. márc. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

"Én tudom ,a kérdésre a választ azért tettem fel mert kíváncsi vagyok ki az aki tudja meg!!!"

Akkor csak a gyakori szabályzatát nem ismered, javaslom olvasd el. De megsúgom, nem az ostoba szektás térítésedre van az oldal.

2021. márc. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

Igazad van Kérdező, ezek valóban "keresztény ruhába" öltöztetett pogány eredetű ünnepek, a karácsony is , a húsvét is, a halottak napja is és még sorolhatnánk...

Viszont a stílus, amivel ezt az ismeredtedet szeretnéd másokkal is megosztani, na az nem valami megnyerő...És nem keresztényi!

Ezzel csak ellenszenvet váltasz ki másokból, felsőbbrendűnek és tudálékosnak tűnsz. Önmagában ez nem baj, ha nem akarsz népszerű lenni, de az baj, hogy ezzel az általad állított - egyébként igaz- dolgokat is elutasítják az emberek.

Jézus ezért azt tanította a követőinek, hogy "legyen bennük só és őrizzék meg a békét" Márk 9:50, vagy Pál apostol a Kolossé 4:6-ban :"Beszédetek mindíg kellemes, sóval ízesített legyen, hogy tudjátok, kinek högyan feleljetek"

Szép a buzgalom, de a módszeren sok múlik. Nehogy te magad legyél az akadály!

2021. márc. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!