Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ki tud mutatni minimum öt...

Blackice75 kérdése:

Ki tud mutatni minimum öt olyan szót az Írásból(biblia), amit a pogánykeresztény biblia fordítók, célzottan, tudatosan másképp forditottak le vagy cseréltek le abszolút más jelentőséggel bíró szavakkal?

Figyelt kérdés

Tették ezt azért hogy az Írást néhány ige alapján kerszetényire faragják, és ezáltal biztositották a keresztény egyházak létrejöttét és a világ tekintélyes részének a kereszténységgel való félre vezetését!!!!


Jegyzem, minden egyház vallás ami a világon létezik, annak ez a célja , a totális megtévesztés vallásilag is !!!


2021. márc. 21. 12:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#10-es

Igazat adok neked , én nem akarok fölényesnek tünni sem látszani, nem tudom hogy ez most miért így jött le.

Egyáltalán nem vagyok én egy beképzelt vagy fölényeskedő figura!

Távol áll tőlem!

2021. márc. 21. 17:06
 12/15 anonim ***** válasza:
51%
😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2021. márc. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
73%
Annyi félre fordítás egy Biblia fordításban sincs mint a Jehova tanúi Új világi ferdítésében.
2021. márc. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Volt a történelembe 1 olyan esett amikor a leírás közben elírták a ne paráználkodjot, lehagyták a ne szócskát. Ezt követően amint kiderült vissza hívták minden bibliát amit az adott rend másolt és elégették.
2021. márc. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, engem érdekel, hogy mit szerettél volna mondani. Leírod azokat a szavakat? Vagy legalább egy részét? Köszi!
2021. szept. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!