Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Járvány szkeptikus hívők,...

Járvány szkeptikus hívők, gondolatok erre?

Figyelt kérdés
Azoktól a hívőkől kérdezném, akik úgy gondolják hogy valami hátsó szándék rejtőzik a pandemia mögött;nem gondoltatok e arra hogy azért akarnak minnél többet tesztelni tesztelni tesztelni, mert keresik Izrael elveszett törzséhez tartozókat? Pcr teszttel ugyan is DNS mintát vesznek. Nem, ez nem egy antiszemita kérdés. Tudjuk ugyanis hogy az utolsó napokban Izrael teljes házára üldöztetés vár, nem csak Juda házára aki a mai Izraelt képviseli.

2021. márc. 30. 08:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A szkepticista hozzáállás bármihez egy pozitív tulajdonság (nem azt jelenti a szó, amire sokan használják, tehát nem a tagadásról szól). Akkor szokott probléma lenni, amikor hitet kell választani és nem akkor, amikor megvizsgálsz valamithogy megértsed.


Amúgy gondolom rá, durvábbra is. De nincs semmilyen bizonyíték.

2021. márc. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem is negatív értelemben gondoltam a szkeptikus kifejezést, szerintem kifejezetten pozitív ha az ember nem hisz el mindent, hanem "mindent megvizsgáljatok" elvét alkalmazza.
2021. márc. 30. 08:42
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
Az ilyen hülyéktől ne várj ép magyarázatot. Paranoid konteósok, a hirtelen az életükbe bejött internet meghaladta a feldolgozóképességüket..
2021. márc. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennél ütődöttebb konteós elméletet se olvastam még :D
2021. márc. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Kedves Kérdező


Kizárt dolog, mivel az "Izrael házának elveszettjei" egyrészt nem a test szerinti Izraelre vonatkozik, hiszen Isten nem nacionalista, bárki lehet hozzátartozó.

Másrészt Isten a prédikáló és tanítványképző munkát jelölte meg az egész lakott Földre vonatkozóan az elveszetteket megkeresni, és nem orvosi tesztekkel. Az üldöztetés pedig erre az egységes minden nemzetből valókra vonatkozik.

Aki halló fülű, az Krisztus tanításának eleget téve, változtat a gondolkodásán, ismeretet szerez Istenről és Jézusról, és egységesen minden nemzetből, Krisztus királyi törvénye alapján éli az életét.

2021. márc. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én nem is arra gondoltam hogy Isten keresi DNS tesztekkel az izraelitákat hanem az aki el akarja törölni őket.
2021. márc. 30. 13:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha létezik is egy mindenható, akkor miért indítana járványt a DNS-ek eléréséhez? És szerinted a járvány azért indult hogy tesztelgessenek?
2021. márc. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
A keresztény életet élőket, nem a DNS alapján azonosítják, hanem az életük alapján. A Tettek hangosabban beszélnek a DNS-nél.
2021. márc. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én meg úgy látom, hogy a falánkság bűnében élők halnak meg nagy számban. Olyan, mintha a Szentlélek pusztítana. Bárcsak a hazugságra is lenne vírus, alig maradnánk ebben az országban. Rögtön Viktor és a politikusok fulladnának meg, ahogy hazudnának. De ez csak álom marad, sajnos.
2021. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
28%

Mindenesetre Bill Gates-nek van vakcinája a "vallási fanatizmus" ellen is, lehet azzal is oltanak majd:

[link]

2021. márc. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!