Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A misén arra bíztathatnak,...

A misén arra bíztathatnak, hogy oltassam be magam, amikor kérdésekkel mentem papokhoz, akkor pedig sokszor az volt a válasz, hogy csak hitkérdésben tud segíteni?

Figyelt kérdés
Az oltás katolikus hit kérdése, az én életemet befolyásoló nem elvont kérdések pedig nem kapcsolódnak a katolikus hithez?

2021. ápr. 4. 22:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Orvosokatisztánlátásért... :D :D
2021. ápr. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
70%
Ahol Gődény meg Lenkei nevek együtt felbukkannak, ott borítékolható az áltudományoskodás meg a szarkavarás. Így most már legalább tudom, hogy ez a Pócsai is a szarkavaró brigádhoz tartozik, triumvirátussá egészítve azt.
2021. ápr. 5. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
11-12: Ellenérv semmi, csak minősítgetés. Nem vagy hiteles.
2021. ápr. 5. 10:09
 14/27 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Ellenérv semmi"


Mihez vársz ellenérvet?

Ha az oltás helyességéről akarsz vitát nyitni, ne a vallás csoportban kezdeményezd. A pap helyesnek véli az oltást, mielőbb nyitni szeretne az egyház is, mert a hívek jelentős része nem jár misére. Elmondta a véleményét, te vagy megfogadod, vagy nem. Ennyi. Én is az oltás mellett teszem le a voksomat, de nem fogok veled vitatkozni. Ahogy egy pap sem fog teológiai kérdésnek álcázott provokációnak felülni.

2021. ápr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

14: A rólam való feltételezgetéseid helytelenek, nem várok direktben ellenérvet, de a minősítgetés érvelés nélkül alja módszer. A pap szóba hozhatja szerinted misén, és felszólíthat másokat, de az érvekről már hallgatni kötelező szerinted? Ez a diktatúra egy ismérve, amit vázoltál.

És miért nem vagy hajlandó megosztani másokkal a bizonyára megalapozott érveidet egy ilyen életbevágó kérdésben?

2021. ápr. 5. 11:55
 16/27 A kérdező kommentje:

Ha valóban nyitni szeretne az egyház, az vakcinával nem fog menni sajnos, csak egyre rosszabb lesz. Feltételezem legtöbb papról a jószándékot, de tájékozatlanok ebben a kérdésben és félrevetzetik őket. A nyitásra használható megoldás ez:


[link]


itt elkészítettek a nyilatkozat kitöltésére adatvédelmi szempontból egy nagyon biztonságos felületet:


[link]

2021. ápr. 5. 12:08
 17/27 anonim ***** válasza:
6-os válasznál a pont.
2021. ápr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"A pap szóba hozhatja szerinted misén" Szerintem igen.


"és felszólíthat másokat" nem hiszem, hogy felszólított. Mi történik, ha nem úgy teszel? Pl nekem sem tetszik, amikor papok a választások előtt véleményt nyilvánítanak, vagy elmondják, hogy szerintük kire kellene szavaznom. De nem foglalkozom vele, semmit nem befolyásol a véleménye.


"de az érvekről már hallgatni kötelező szerinted?" Miért lenne kötelező? nem az, ahogy vitatkozni sem.


Milyen érvekre vársz? Szerinted a sátán műve a vírus, szerinte nem az. Mit kell ezen érvelni? Milyen hitvitát vársz ezzel kapcsolatban?

2021. ápr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen oltásellenes térítőkérdés, annyira életszerűten az egész. Nem hiába linkelte azt a hazug oldalt is.
2021. ápr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

18: Ez már csak az egód miatti csűr-csavarása az én és a saját szavaidnak. Nyugi. Gondold át, ha lehiggadtál

.

2021. ápr. 5. 18:46
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!