Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A misén arra bíztathatnak,...

A misén arra bíztathatnak, hogy oltassam be magam, amikor kérdésekkel mentem papokhoz, akkor pedig sokszor az volt a válasz, hogy csak hitkérdésben tud segíteni?

Figyelt kérdés
Az oltás katolikus hit kérdése, az én életemet befolyásoló nem elvont kérdések pedig nem kapcsolódnak a katolikus hithez?

2021. ápr. 4. 22:05
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
19: Sajnállak, hogy életszerűtlennek hiszed, amit az élet produkált. ebből is látszik, hogy nem tudod megkülönböztetni az igazságot a hazugságtól. Még gyakorolhatod, amíg az oltás nem fejtette ki hatását, csak nehogy késő legyen...
2021. ápr. 5. 18:49
 22/27 anonim ***** válasza:

#20 Tehát válasz nincs, csak terelés. Várható volt.

#21: Zsémbeljél csak nyugodtan, de te hiszel ezeknek a Lenkei-féle kutyaütőknek, nem mi. Az orvostársadalom szégyenfoltjai.

2021. ápr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Az Orvosok a tisztánlátásért tagjai előtt le a kalappal!

Köszönöm az igaz és nem megalkuvó szavait a Doktor uraknak, hogy a nagy nyomás és fenyegetés ellenére mernek az árral szemben úszni, s orvosszakmailag is fáradhatatlanul követik a fejleményeket, és informálják a magyar embereket!

2021. ápr. 5. 19:22
 24/27 anonim ***** válasza:
33%

Az egyhaznak lehet velemenye az oltasrol es elmondhatja - te pedig onalloan dontesz.

Ha te "vakcina hezitans" vagy, akkor semmilyen erv nem fog meggyozni a ellenkezojerol.


"Milyen bizonyíték van arra, hogy a hirtelen összeütött oltás nélkül magam és másokat veszélynek tenném ki?"


Ezt nagyon sokszor elmagyaraztak mar - ha nem oltatja be magat legalabb 90%, akkor nem tunik el a virus es megfertozi azokat, akik nem oltatHATjak be magukat vagy nem fakadt meg az oltasuk.

Masokat veszelyeztetsz es belehalhatnak. Es minel elobb tunik el a virus, annal hamarabb vege van ennek a katasztrofahelyzetnek, amikor leallt az elet, a vilaggazdasag es az emberek idegrendszere osszeomlik. Ha nem oltatod be magad, felelosseget kell vallalnod ezek miatt.


"És milyen bizonyíték van arra, hogy a le sem tesztelt oltás semmilyen rémséget nem fog előidézni sem előbb sem utóbb?"


Amennyire lehet, leteszteltek, nyugodt lehetsz.

De katasztrofahelyzetben nem varnak vele 3 evet, hogy elojon-e valami.

A legtobb mellekhatas 1 hettel az oltas utan fordul elo.

Mint irtam, ilyen helyzetben bizonyos kockazatot fel kell vallalni, mert az alternativa nem az, hogy nem tortenik semmi, hanem hogy napi 300 ember meghal.

Te dontod el, mitol felsz jobban: a vakcina (eddig) kepzeletbeli veszelyeitol vagy a virus / evekig tarto karanten valos veszelyeitol.

2021. ápr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Andizsuzsi ***** válasza:
52%

"Gondold át, ha lehiggadtál"

Te idegeled itt magad, meg állítólag a papokat, bár meg lennék lepve, ha valóban járnál misére és ezzel a témával akár csak 1 papot is megkerestél volna. Én nyugodtan beadattam magamnak az oltást, viselem a maszkot, ahol kell és egyiktől sem tapasztalom a skizofrénia jeleit. A környezetem sem jelzett még ilyet, bár hasonszőrűekkel vagyok körülvéve. Nem átallunk influenza ellen is oltakozni.

Mondjuk arra azért kíváncsi lennék, hogy Gődény patikájában lehet-e maszkot kapni?

2021. ápr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

"bár meg lennék lepve, ha valóban járnál misére és ezzel a témával akár csak 1 papot is megkerestél volna"

pontosan

2021. ápr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Kilences, a mostani vezető bizony eléggé farizeusok, egyházon belül és kívül egyaránt!
2021. szept. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!