Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten miért engedi szaporodni...

Isten miért engedi szaporodni a hitetleneket?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 10. 11:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy te is megszülettél.
2021. ápr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen, de én hívőként születtem, mert szüleim is azok. Egy hitetlennek nagy valószínűséggel hitetlen gyereke lesz.
2021. ápr. 10. 12:11
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Aki ilyen kérdést tesz fel, az aligha hívő, pláne nem keresztény. Szóval a válaszom ugyanaz.
2021. ápr. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Tapasztalat. Itt a szomszédban két akkora hitetlen van mint a ház. A gyerekeik meg már akkora bunkók lettek, hogy fociznak a kenyérrel, nem tisztelnek senkit. De rengeteg példát tudok. Általában hívőknek szolid, becsületes gyereke van, persze, amíg ez a világ meg nem bolondítja őket.
2021. ápr. 10. 12:16
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a neveletlen meg a hitetlen nem ugyanaz. azok akiket te látsz inkább az elsőbe tartoznak. ha van egy dúsgazdag család és csak magukkal törődnek, nem segítenek senkin önszántukból, akkor ők attól még hívők?
2021. ápr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez, valami vallásos fajelmélet?
2021. ápr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Muszlimok szempontjából Te vagy hitetlen. De Neked és a leszàrmazottaidnak is meg van az esélye arra, hogy a helyes útra térjenek. A földi élet esély erre nézve sztem.

Nem provokàlni szeretnélek, csak ràvilàgítani az àllàspontod tarthatatlansàgàra.

2021. ápr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én hitetlen voltam, ma pedig hívő. Miért nem lett volna nekem megszületni a te elfajult elméleted szerint?
2021. ápr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Na akkor most jól nyisd ki a füled: Én pl. félig kun vagyok, és a másik felem sem a Habsburgok telepítették ide kereszténykedni. Felmenőim jó része erősen mongoloid. Minket nem a ti istenetek csinált, világos? Egyáltalán milyen egy vallás az, ami szemközt köpi másik öt kontinens, és másik öt milliárd ember létét, kultúráját, és ha kell, isteneit? Aztán önmaga egyetlenségével erősködik reggeltől estig. Ennyire nem fértek el a világegyetemben? Nem vagytok egyedül! Más is van a világban. Ezt a nyelvet, amin írkálsz, ezt se a ti istenetek találta ki.
2021. ápr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem ez elég durva általánosítás. Hitetlen családba születtem es hìvő lettem, nagyon sok Testvérem késöbb tért meg

családtól függetlenül. Rengeteg keresztény családba született gyerek válik világivá sajnos...

Jézus minden emberért meghalt, mindenki szabad akaratból dönthet mellette vagy ellene.

2021. ápr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!