Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A hitetlenek a legrosszabbak?...

A hitetlenek a legrosszabbak? Mindent megtesznek azért, hogy Isten halott legyen. Mit gondoltok hívők? Nem kellene tenni ez ellen valamit? Nem kellene feltalálni valami jó érvet a Keresztény Isten létezésére?

Figyelt kérdés
Ki nem állhatom a hitetleneket. Állandóan erőlködnek, inkább a hitetlenekkel van gond.

2020. okt. 13. 16:06
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
92%

Nekünk nem oszt, nem szoroz, hogy a ti kitalált istenetek él-e vagy sem. De kérlek, tegyétek már meg azt, hogy nem próbáljátok ránk erőszakolni a ti elképzeléseteket.

Hiába akarsz "feltaláni" bármilyen érvet, a hitre/istenre soha nem lelhetsz bizonyítékot, mert akkor az már nem is hit, hanem tény -- és akkor már nem lehet hitetlenekről ill. hívőkről beszélni.

2020. okt. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2020. okt. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
94%
Engem személy szerint nem zavar, ha valaki máshogy él, máshogy gondolkodik és másban hisz, mint én. Se közöm nincs hozzá, hogy más hogyan éli az életét, se jogom nincs azt feltételezni, hogy csak az lehet helyes, ahogy én élek és mindenkinek az én utamat kéne követnie. Ha téged zavar olyan emberek életvitele, akikhez nincs semmi közöd, akkor ott nem másokkal van a baj, hanem veled.
2020. okt. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy pl. a fránya Seti és a Nasa is keresik az ufókat. El akarják pusztítani a Földet az ufókkal?! Mi lesz ha ők is észrevesznek minket, mert mi megtaláltuk azokat, és idejönnek forrásokért majd vége az életnek? Miért keresik gőzerővel?
2020. okt. 13. 16:40
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod azt, hogy a teremtő Istent embernek kéne megvédeni, mert ő maga nem képes erre?
2020. okt. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Nem is tudom. Sajnálom a Teremtőt, hogy sokan nem hisznek Benne, és még be is akarják bizonyítani az emberek, hogy Isten egy mítosz.
2020. okt. 13. 17:53
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Abban hiszel amiben akarsz. Ahogy én is. Egy ateista sem akar Istent ölni, mert ahhoz előbb a létezését kéne bebizonyítani.


Amúgy meg nálad okosabb emberek dolgoznak a Nasa-nál. Több dollár milliárdot beleöve. Senkitnem érdekel a véleményed

2020. okt. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
95%

"Ki nem állhatom a hitetleneket. Állandóan erőlködnek, inkább a hitetlenekkel van gond."


Kedves kerdezo,

leginkabb te vagy az, aki mar honapok ota erolkodik itt a gyk-n, es irod ki napi szinten a gyerekes kerdeseidet. Alapjaban nincs ezzel semmi gond, elvegre ez az oldal kerdesek kiirasara valo. Csak a nagy erolkodesek kozben eszre se veszed, mennyire magadat jellemezted ezzel (es sok tobbi) kerdeseddel.

Higgy csak batran, amiben neked tetszik, de ne uszits azok ellen, akik masban hisznek, mashogy gondoljak, mint te.

2020. okt. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
és most mit csináljak? Sírjak? gugugágá
2020. okt. 13. 18:17
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell sirnod, de ha jolesne, hat tedd. En csak arra kertelek, hogy mit ne csinalj :)
2020. okt. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!