Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Aki szexel hazassag elott...

Aki szexel hazassag elott pokolba jut?

Figyelt kérdés
Addig nem várni lehet van akinek 40 eves korában jon el az ido ! Nehany hivo szerint a szexualis vagy a satantol ered , ez hulyeseg ! Mindannyiunkba benne van ez az erzes
2021. ápr. 15. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Ez ennyi alapján nem dönthető el
2021. ápr. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
Én biztosan a Mennybe kerülök majd, mert 30 évesen is még szűz vagyok. Sosem lesz csajom valószínűleg, mivel se jóképű, se izmos, se gazdag nem vagyok, ezért aztán én sosem fogok kefélni. De akik házasság előtt kefélnek, azok számára nincs megbocsájtás. Jézus elkergeti őket a Pokolba!
2021. ápr. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Egy másik hozzászólásomban leírtam, hogy Istentől kaptuk ezt a vágyat érzést, és nem csak a gyermeknemzés céljából. De kizárólag, törvényes házasoknak engedélyezett.

Tudod kérdező, az a baj ezzel a témával is, hogy ha van egy törvény, akkor az ember elkezd azon gondolkodni, hogy miként lehetne "büntetés nélkül" elkövetni. Ha egyszer Isten hozott egy tilalmat, és ez az erkölcsi alapelvekre vonatkozik, miért kell ellenkezni ezzel? Az emberi törvényeknél is vannak akik megmagyarázzák, miért tették meg még is ami tilos. De ez nem mentesít senkit a következményektől.

Ha igyekszünk elfogadni, és betartani a tökéletlen emberek által hozott törvényeket, akkor Isten határozataival miért szállunk szembe?


A kérdésedre pedig Isten megadta a választ, de még is megkérdezed. Ami felől pedig határozott, azon nem változtat.

Egyébként a 2-es válaszoló is kicsit tévedésben van.

Maga a szüzesség még nem a megmentés egyedüli eszköze, ha más egyéb dologban semmit nem él Krisztus példájával összhangban.

2021. ápr. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Melyik vallás szerint kérdezed?
2021. ápr. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

1. nem hiszek Iatenben azaz a pokolban sem(de nem zárkózom el a gondolattól, hogy létezhet Isten)

2. ha megbánsz valamit/meggyónod, olyan a biblia szerint,mintha nem is lenne

3. Biztos, hogy olyan rosz dolog a pokol? :D

2021. ápr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4.

Ebben is megmutatkozik, hogy az emberek változtatnak Isten határozatain.

Aki őszintén Isten szavával él, az nem hígítja fel, és nem keres kibúvókat.

Istent nem lehet csúffá tenni. Amit elvetünk, azt aratjuk.

2021. ápr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3-as


Tudod, kedves valaszolo, az a baj ezzel a temaval, hogy

1. ezt igy sehol nem irta le senki a Bibliaban

2. ha ez a velemenyed a Biblairol, akkor gondolom, minden no kosse be a hajat, nem hordhat vegyes szovetbol keszult ruhat, es ha a gyereke visszabeszel, koveztesse halalra a venekkel. Van egy nagyon hosszu lista a Biblia alapjan, amit nemigen tart(hat) be ma mar senki.


"Ha egyszer Isten hozott egy tilalmat, és ez az erkölcsi alapelvekre vonatkozik, miért kell ellenkezni ezzel?

Ami felől pedig határozott, azon nem változtat."

2021. ápr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

1:(Malakiás 3:6) . . .én nem változom meg. . . .

(Ézsaiás 46:4) 4 Én ugyanaz vagyok még akkor is, amikor megöregedtek,. . .

(Ézsaiás 41:4) . . .az első, és az utolsó nemzedékig ugyanaz maradok.”

(Jakab 1:17) . . .aki nem változik, mint az elmozduló árnyék.


2, a Keresztény nincs a Mózesi törvény alatt, Isten Jézus halálával, néhány törvényt Krisztussal megszüntetett, csak az alap erkölcsi elvek maradtak változatlanok.

"nem hordhat vegyes szovetbol keszult ruhat,"

(5Mózes 22:11) 11 Ne viselj vegyes szövésű, azaz gyapjúból és lenből szőtt ruhát.

Ha utána néztél volna, akkor ez is a Papi osztály elrendezésével van összefüggésben.

A papok öltözéke nyilvánvaló kivétel volt a kétféle anyagból szőtt ruhára vonatkozó tilalom alól. Ez az általános tilalom arra épült, hogy tabunak számított a kétféle anyagból szőtt ruha, mivel az ilyen ruha kizárólag a szent dolgok közé tartozott. Ezért csak a papi osztálynak volt engedélyezett.

Mára megszűnt a törvénynek az a rendelkezése.

2021. ápr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!