Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hisztek Istenben?

Hisztek Istenben?

Figyelt kérdés

Én hiszek és bízok benne, de csak a szívem mélyén. Nem kürtölöm világgá, hogy hívő vagyok, nem igazán járok templomba; viszont minden este megköszönöm neki az a sok jót amit kapok tőle, hogy vigyáz rám és a családomra. Van, hogy ha épp egyedül vagyok, gyújtok egy gyertyát és beszélek vele egy kicsit. Megnyugtatja a lelkem, főleg amikor bajban vagyok/szomorú vagyok/beteg vagyok vagy a családom. Engem eddig mindig megsegített, bármit kértem tőle. Ti is megkaptok mindent amit kértek tőle és meg is szoktátok köszönni?

Előre szólok, ha nem hiszel benne, ne írj semmit ide, mert csak időpocsékolás a számodra. Ide az Isten hívők válaszát várom.

Köszönöm előre is!

17/L



2021. ápr. 19. 18:43
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
80%

Van egy igém minden napra .

Tudom,uram hogy naponta próbára teszem a türelmedet de kérlek,ad meg a holnapot,ezt mindég lefekvés után szoktam mondani .

2021. ápr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
78%
Hiszek benne, néha járok templomba, van, hogy beszélek hozzá, köszönetet mondok.
2021. ápr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
61%
Az én esetem speciális: hiszek benne, de tudom, hogy nem létezik. Inkább az istennőket részesítem előnyben.
2021. ápr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

Kedves első és harmadik válaszoló, köszönöm a választ nektek! Azt kívánom, hogy áldás és szeretet járja át az életeteket Isten által, segítsen meg titeket mindig a családotokkal együtt.

Második valászoló, elsősorban gúnyt űztél a kérdésemből, ergo Istenből űztél gúnyt a válaszoddal, amit nem tolerálok. Remélem azt kapod, amit megérdemelsz, Istenre bízlak. Másodszor pedig nem lehetsz egy IQ bajnok, mivel egy egyszerű mondatot sem tudsz értelmezni. Mi olyan nehéz abba, hogy aki nem hisz Istenben, az ne írjon ide? Hallatlan..Ennyit erről az "igényes" oldalról.

2021. ápr. 19. 19:08
 5/46 anonim ***** válasza:
82%
Én ateista vagyok, szóval nem hiszek semmi ilyesmiben, valahogy nem tudom elhitetni magammal ezeket a vallásos dolgokat.
2021. ápr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Kedves 4edik válaszoló, ennek a válasznak sem volt semmi értelme. Mint mondtam, ide csak az írjon, aki hisz benne és ezáltal gyakorolja is a vallást, legalább magában. Hányszor írjam még le.
2021. ápr. 19. 19:10
 7/46 A kérdező kommentje:
Emberek, nem tudtok olvasni?? 5ös, HA NEM HISZEL BENNE, NE ÍRJ SEMMIT, KERLEK TITEKET, ÉRTSÉTEK MEG!
2021. ápr. 19. 19:11
 8/46 A kérdező kommentje:

Mindegy, azt írtok amit akartok, nem állok le senkivel vitatkozni, hisz Istenre van bízva mindenki. Aki hisz benne, annak minden jót kívánok és küldöm a virtuális szeretet, aki pedig nem azzal nem tudok mit kezdeni. Én leírtam, ez már a ti dolgotok.

További szép estét!

2021. ápr. 19. 19:12
 9/46 anonim ***** válasza:
82%
De akkor miért az a kérdés hogy Hisztek Istenben? De amúgy nyugi már nem kell ilyen idegesnek lenni.
2021. ápr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim válasza:
74%
Mégis melyikben? Allah?, Gran Met, Sabaoth...?
2021. ápr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!