Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten nem létezik?

Isten nem létezik?

Figyelt kérdés

Csak én érzem úgy, hogy Isten nem létezik??

Sokszor imádkoztam, MINDIG! Olyan dolgokért, amik a biblia szerint meghallgattatnak,és úgy tengettem hétköznapjaim ahogy a biblia tanácsolja.De egyszerűen nem éreztem, érzem azt, hogy közel lennék Istenhez. Egyszerűen nem.

Ti hisztek benne?

Én nagyon csalódott vagyok, hogy egyszerűen minden vallás mást és mást állít, amikkel egyáltalán nem értek egyet. Nem fedeztem fel olyan keresztény egyházat, amiről elmondható, hogy Isten tényleg azt az egyházat "irányítja" és valóban lehet benne hinni. Véleményeket várom! 🙂



Ui.: Különböző szekták ne próbáljanak téríteni, amennyiben ez lehetséges, köszönöm!



2021. ápr. 28. 16:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%
Engem még senki nem győzött meg a létezésérőlés ez így is marad. Nincs szükségem se hitre, se képzeletbeli barátokra, képzeletbeli főnökre meg pláne.
2021. ápr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%

Az, hogy nem segít ha imádkozol még nem azt jelenti, hogy nem létezik.

Talán meghallgatja de úgy dönt, hogy nem teljesíti a kérést. Tudom, hogy ez klisé, de Isten útjai kifürkészhetetlenek.

2021. ápr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
27%
Eleget nem imádkozol. Rengeteget kell és nagyon sokat rá gondolni. Sokszor egész nap csak rá gondolni, senki másra. Ezt meg tudod tenni? Elég nehéz, de nem lehetetlen.
2021. ápr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
26%

Valahonnan régebben kiírtam:

" Isten jóindulata öt cselekedettel nyerhető meg:

ELSŐ Tiszta imádság

MÁSODIK A zsoltáréneklés

HARMADIK A Lélek által sugallt jövendölések olvasása

NEGYEDIK A bűnök miatti szomorkodás, a halálról és a végítéletről való elmélkedés

ÖTÖDIK A kézi munka. "

2021. ápr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
27%
Nem erös a Te hited, hiszen nem is járna ilyen az eszedbe.Ha nagy hittel hinnél benne éreznéd milyen mikor veled van.Így esélytelen.
2021. ápr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
5%
Felőlem...!
2021. ápr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
41%

Ébresztő!

Ha nem hiszel az Úrban minek imádkozol?!


Hit nélkül nem megy.

2021. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, te nagyon jó úton haladsz abba az irányba, hogy ostoba birka helyett öntudatos, harmonikus életet élő egészséges lelkületű emberré válj!

Csak így tovább.

2021. ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
35%

Türelem rózsát terem.. Előbb utóbb meghallgatásra kerül vagy kapsz helyette valami más fajta áldást az életedben.

Nekem is ez volt régen.. Nagyon szerettem volna valamit és úgy gondoltam az nekem jó volna és utána megígértem mindent jól csinálok ha megkapom..


Aztán most utólag anélkül hogy leírnám mi volt az visszanézve akkor lehetetlen lett volna nem-et mondani rá. De utólag most nagyon hálás vagyok másképpen alakult.. Voltak dolgok amiket nem tudtam, de később rájöttem..


Szóval biztosan jön majd egy áldás valami más téren csak ne add fel.. Áldott napot.

2021. ápr. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
55%

Én muszlim vagyok. Csak a véleményemet mondanám el.

Én abszolút meg vagyok győződve arról, hogy Isten létezik. Nem kell, hogy csupa jó dolog történjen velem, sőt előbb-utóbb meghalok, és lehet hogy előtte, nem lesz kellemes.


Én bízok benne, hogy Isten megkönyörül majd rajtam. De ha nem is így lesz, akkor is Ő létezik, semmi kétség.


Tudom, hogy most lepontoznak a keresztények, csak azt nem tudom miért...

2021. ápr. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!