Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Normális 21 évesen félek a...

Normális 21 évesen félek a haláltól?

Figyelt kérdés
Félek a haláltól, sose gondolkoztam ilyeneken, de mióta megfordultam a hitgyülibe a pokollal mindennel tele beszéltek azóta rosszul vagyok fèlek
2021. máj. 12. 04:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem,jó a hitgyülibe a paradicsomról mesélnek .
2021. máj. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne ha életről dumálnának xd
2021. máj. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%
Elvégre at életben tanítanak
2021. máj. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha félsz az még igen, akkor rettegsz tőle és érzed magadban az már nem...
2021. máj. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
lehet nem kéne a hitgyülibe járni, lerohasztja az agyadat
2021. máj. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
A lehető legkárosabb gyülekezetet találtad meg. És nem, nem normális dolog.
2021. máj. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 KZitus ***** válasza:
27%

Szia

Egyetlen korban sem "normális" félni a haláltól. Ha félsz, mint írtad is, az azért van, mert egy torz képet alakítottak ki benned róla. Sajnos mivel ma még része a halál az életnek, nem tudjuk elkerülni. De miért félni tőle? Van egy 95 éves ismerősöm, és nincsen félelem benne a haláltól, sőt.....

A te korodban nem jó dobbantó az ilyen félelem, mert torz képet alakíthat ki benned a mindennapi életről döntéseidről, az egész életérzésedet tönkre teszi. Inkább az életedre kellene koncentrálni, és törekedned a mindennapjaidat minőségesebbé tenni. Ha ezzel foglalkozol, megfeledkezel olyasmire pazarolni az energiádat, ami nem visz előre.

Neked nincsenek olyan kínjaid mint Jóbnak volt. De mivel szerette az Istenét, Jób hitről tett tanúbizonyságot, amikor ezt mondta a szenvedései közepette: „Ó, bárcsak elrejtenél a seolban. . . időt szabnál nekem, és megemlékeznél rólam! Ha meghal az életerős férfi, vajon élhet-e újra? . . . Szólítani fogsz, és én válaszolok neked. Vágyakozol majd kezed műve után” Jób 14:13–15.

Azért tudott így gondolkodni, mert, ahogyan a Biblia írja, a szeretetben nincsen félelem.

2021. máj. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
#7 jó de nektek azt adják be hogy újjá fogtok születni a paradicsomban. úgy könnyű nem félni
2021. máj. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 KZitus ***** válasza:

# 8

Nem tudom kire, mire gondoltál amikor ezt írtad:"...de nektek azt adják be hogy...."

Amit te újjászületésnek írtál, azt a Biblia feltámadásnak nevezi.

Ezek Krisztus szavai:"Ne csodálkozzatok ezen, mert eljön az óra, amelyben mindazok, akik az emléksírokban vannak, hallani fogják az ő hangját, és kijönnek: akik jó dolgokat tettek, az élet feltámadására, akik hitvány dolgokat cselekedtek, az ítélet feltámadására” János 5:25–29. Nos valóban ebben biztosabb vagyok, és hiszem, mint azt, hogy te elolvasod a neked írt soraimat. :-)

2021. máj. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Zitus, mindenki tudja hogy jehova tanúja vagy...
2021. máj. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!