Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jogos a szomorúságom?

Jogos a szomorúságom?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, egyik szememre vak, másikra látok 40%, minusz 21 dioptrias lencsém van, magasvérnyomásos is vagyok, hallókeszüléket is viselek.... miután végeztem a sulival le vagyok százalékolva, dolgozok rokkant gyárba.... fáj a szivem ahogy látom első unokatesom csak egyvan ő meg gyerek. Viszont nagymamám, Nagypapámnak vannak testverei annak unokái nekem másodunokatesóim, erősek egészségések. Autóra nem tudok le vizsgázni a szemem miatt. Kinevetnek a másodunokatesoim a betegségem miatt.... en hiszek Istenben megvagyok terve megse segit , hol van az Úr? A lelkész szerint azért vagyok beteg mert bűnök vannak a csaladban meg demonok, es a satan megkötözött. Ez hulyeseg. Ottvannak a masodunokatesoim drogoznak rossz gyerekek meg is ero egeszsegesek , akkor ez hogyvan?
2021. máj. 12. 20:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

1. Provokatív

2. kamu

3. rendszeresen felteszi a kérdést, némi átalakítással

2021. máj. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

"1. Provokatív


2. kamu


3. rendszeresen felteszi a kérdést, némi átalakítással"


Ó bakker, ez is ő. Benyaltam :) Köszi, h szóltál. Szerintem ő tesz fel a hitgyülis/Németh Sándoros napi kérdéseket is, és ő akar mindenkit privátban szétverni

2021. máj. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem miért akarsz szaporodni, hogy vak, süket, magasvérnyomásos utódod legyen nagy valószínűséggel? De mondjuk van benne valami jó, mert gyorsan találsz párt, mert nem nézed, legalábbis nem látod, hogy hogy néz ki az illető, lehet bűn ronda is. Nem biztos, hogy ami rossz az tényleg rossz. Sokan annyira válogatnak, hogy jó pasit és jó csajt akarnak, de te legalább nem. Ők pl. ezért nem találnak társat, mert sokan úgy néznek ki, mint a telisz@rt zokni.
2021. máj. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

23-as ezt kikérem magambak azoknak bármilyen "sérültséggel élőknek" a nevében, akik nem önsajnáltatással keresnek társat.

A legjobb barátnőm férje látássérült, teljes jogú tagja a bandának, annak ellenére, hogy nem lát egyáltalán, és vannak más problémái is, imádnivalóan pozitív személyiség, aki benne van minden hülyeségben.

Nekik is joguk van a családhoz. Ha pedig csak az elkeseredettség beszél belőled, talán a szemléleteden kellene neked is változtatni.

Normális nő nem lesz szamár, mert ti nem találtok lovat.

2021. máj. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
90%
Vegyél akaraterőt magadon, és regisztrálj egy társkeresőre a telefonodon. 100% hogy találni fogsz vkit akinek szintén alacsony az önbizalma és összeilletek.
2021. máj. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
24-es, szenvedjen az egy vakkal, aki akar és mazoista. Egészséges ember mi a búbánatért kezd ilyennel, ha annyi egészséges ember él a Földön, lehet válogatni. Könyörgöm 9 milliárd emberből ne a bénákat válasszuk már ki!
2021. máj. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

#26 abba a "vakba" több emberi jó érzés, empátia, és kedvesség szorult, mint beléd.

Honnan szeded ezt a hülyeséget, hogy az ember szenved velük?

A szóban forgó pont ma távolból, telefonos segítséget nyújtva megoldott egy informatikai problémát, amit unokahúgommal ketten nem tudtunk összehozni.

Amíg nem volt járvány, moziba, színházba jártunk a társasággal, sőt még rock koncerten is voltunk együtt. :)

Szabaduló szobában úgy kinyitotta a számzárat, hogy mi még meg sem fejtettük a kódot :)

2021. máj. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!