Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Megbízható new ages csoport...

Mr Orange kérdése:

Megbízható new ages csoport Magyarországon?

Figyelt kérdés
Tudtok esetleg valami konkrét new ages csoportot vagy valamilyen filozófiai klubot, aminek az egyik tagjával lehet filozofálni, teológiáról beszélgetni és ha szimpatikus a nézet rendszer akkor érdekelne. Vagy az ilyen full individualista cucc és mindenki oldja meg a saját hitét?

2021. máj. 27. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A megbízható és new age szavak egymást kizárják, szóval nem lehet ilyet találni. A new age mozgalomnak nincs filozófiája, teológiája pedig még kevésbé.
2021. máj. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt nem írtam, de igazából elősorban egy filozófia klub érdekelne, amely teológiával is foglalkozik de nem intézményesült egyház képében hanem ilyen szabad gondolkodó társaságként. Tehát nem Soma mamagéséra gondolnék, hanem mondjuk a Puzsér által képviselt vonalra.
2021. máj. 27. 18:32
 3/10 A kérdező kommentje:
Hírhedt szekták kíméljenek
2021. máj. 27. 18:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, itt a new age királynője:

https://www.youtube.com/watch?v=fDlDdIFgv4w


(vallás rovatban nem igazán fogsz new age szimpatizánsokat találni. Van ezotéria rovat)

2021. máj. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Know Your Enemy part 1 77 full HD

https://www.youtube.com/watch?v=9khaYsp2nLw

2021. máj. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi ez egyszerűen csak hiszek Istenben viszont sok vallási dogmát nehezen tudok elfogadni mert történész vagyok és pontosan tudom, hogy alakult ki a kereszténység egyszerűen csak valami társaságot keresek, ahol tudok beszélni más emberekkel erről.
2021. máj. 27. 21:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Én szívesen beszélgetek veled, mert engem is érdekelnek a szellemi témák. Csak én a keresés eredményeként a kereszténységhez jutottam.
2021. máj. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Nem tudom mi ez egyszerűen csak hiszek Istenben"

És mit gondolsz Istenről, személyes vagy csak egy személytelen erő?


"történész vagyok és pontosan tudom, hogy alakult ki a kereszténység"

érdekes, én is utánaolvastam a kereszténység kialakulásának és nem veszett el a hitem :)

2021. máj. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kapaszkodni akarok a Szentlélekbe mert tudom ő adja meg a végső hitet, de eddig nem tudtam sajnos vele találkozni teljes valójában. Ennek ellenére érdekel a spiritualitás.
2021. máj. 27. 22:44
 10/10 anonim ***** válasza:
36%
A new age egy nagy talicska szar. Olyan, mint a 60-as években a II. vatikáni zsinat.
2021. máj. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!