Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha csak egy család élte túl...

Ha csak egy család élte túl az özönvízet, akkor hogyan kerültek az egyiptomiak a globális özönvíz után Egyiptomba? Hiszen az egész Földet elárasztotta a víz, nem?

Figyelt kérdés
2021. jún. 23. 09:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
52%
Van benne valami
2021. jún. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Hány egyiptomi került Egyiptomba pontosan, akik elkezdték építeni a birodalmat? Érdekel a pontos szám.
2021. jún. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
35%
Na igen, meg Kínába is elfelejtették elvinni a hírt, hogy nekik meg kell halniuk, így ők is vígan éltek tovább pont ugyanúgy az özönvíz előtt és után is.
2021. jún. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó kérdés. Engem az is érdekelne, hogy ha valóban csak egy család maradt, akkor hogy kerültek az aboriginálok Ausztráliába, a maorik Új-Zélandra vagy az inkák Dél-Amerikába.


Nyilván az a baj, hogy félreértettem valamit, vagy túlságosan szó szerint értelmeztem a tanultakat. Legalábbis mindig ezzel jöttek, ha hasonló dolgot kérdeztem.

Komolyan jó lenne legalább egyszer értelmes választ kapni az ilyen kérdésekre azoknak, akik érdeklődnek a téma iránt.

2021. jún. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
25%

"Ha csak egy család élte túl az özönvízet, akkor hogyan kerültek az egyiptomiak a globális özönvíz után Egyiptomba?"

Ez komoly? Noé és családja elszaporodott, voltak, akik Egyiptom földjére mentek. Ők lettek az Egyiptomiak. Jesszusom, kérlek mond, hogy csak trollkérdés


"Na igen, meg Kínába is elfelejtették elvinni a hírt, hogy nekik meg kell halniuk, így ők is vígan éltek tovább pont ugyanúgy az özönvíz előtt és után is."

Huh, a másik:(


"Ez nagyon jó kérdés. Engem az is érdekelne, hogy ha valóban csak egy család maradt, akkor hogy kerültek az aboriginálok Ausztráliába, a maorik Új-Zélandra vagy az inkák Dél-Amerikába."

A harmadik:(


Zárt osztályon kimenő van? Menjetek vízpartra akkor, ne a GYAK-ra írogassatok, ha már kiengedtek titeket egy kis időre

2021. jún. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
65%
5: akkor tul. képpen egy hatalmas vérfertőzésből lett az emberiség?
2021. jún. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
" Jesszusom ", a parancsolat megszegése az tilos, ráadásul a tanítványok sem mondtak ilyen szavakat. És nem, nem troll kérdés, mert az özönvíz után, Noé gyereke, vagy valaki nem emlékszem már, hogy ki, elment Egyiptomba, az egyiptomiakhoz. Az áltudomány pedig káros ^^
2021. jún. 23. 09:58
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

5-ös: kössz :) Kimerítően, és érthetően megválaszoltad a feltett kérdéseket, meglepő műveltségre valló stílusban - ja nem.

Mindegy, azért köszi, jót mosolyogtam :)

2021. jún. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
45%

"Ez komoly? Noé és családja elszaporodott, voltak, akik Egyiptom földjére mentek. Ők lettek az Egyiptomiak. Jesszusom, kérlek mond, hogy csak trollkérdés"

Csakhogy Egyiptom és Kína is már hatalmas birodalommal virágzott, miközben Noéék egyáltalán ellezdtek szaporodni.

És ugyanaz az egyedi kultúra volt jelen végig, egyik sem zsidó kultúrális elemekből nőtte ki magát. Mégis hogy gondoltad, hogy Noé néhány unokája egyszerre amnéziás lett, és kitalált magának teljesen új, a zsidók körében sehol nem látott művészeti és építészeti stílust?

2021. jún. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
22%

"5: akkor tul. képpen egy hatalmas vérfertőzésből lett az emberiség?"

Mivel akkor még szinte nem is volt hibás allél, nem beszélhetünk vérfertőzésről. Fogadok, hogy fogalmad sincs, hogy mi a vérfertőzés lényege. Genetika...


"Noé gyereke, vagy valaki nem emlékszem már, hogy ki, elment Egyiptomba, az egyiptomiakhoz. Az áltudomány pedig káros ^^"

Nem azt írja, hogy az egyiptomiakhoz ment, te szerencsétlen, hanem hogy ő az ősapjuk. Jóval kérsőbb Ábrahám ment Egyiptomba. Olvasd már el az 1 Mózes 10-12. fejezetet, ne beszélj már ekkora marhaságokat


"Mindegy, azért köszi, jót mosolyogtam :)"

Szívesen. Lényeg, h ne gondolkozzatok, csak csípőből írjatok ki minden marhaságot, ami a fejetekben megfogan

2021. jún. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!