Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy mentsem meg a római...

Hogy mentsem meg a római katolikus családtagomat? Sajnos sok keresztény szerint a katolikusok bálványimádók, mert nem csak Jézust kérik, hanem Máriát is, és a szobrokkal foglalkoznak, mint a zsidó népe 2000 éve. Hogy tudnám ezt magamnak megérteni?

Figyelt kérdés
még mindig nem értem, és néztem már kritikát is. komoly kérdés. ha nem tetszik, menj tovább!
2021. jún. 23. 10:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem neked van szükséged megmentésre, kérd katolikus családtagodat, hogy sokat imádkozzon érted, mert a sátán lakik benned.
2021. jún. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
én már megmenekültem. mindenkiben a Sátán lakik, te benned is.
2021. jún. 23. 10:31
 3/26 Pekka ***** válasza:
71%
Ne akarj megmenteni senkit. Mindenkinek joga van abban hinni, amiben akar.
2021. jún. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Akkor legyen önző, és éljek békében és szeretetben? :( tanításokkal ne is mondjam el neki? pl. közbenjáró Isten stb...
2021. jún. 23. 10:39
 5/26 anonim ***** válasza:
54%
Aztán honnét tudod, hogy nem az az igaz, amit ő csinál? Sehonnét. Hiheted - de nem tudhatod.
2021. jún. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
69%
tartsd meg magadnak az agybajodat
2021. jún. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Ne örülj, én ellenségem! Elestem ugyan, de felkelek, mert ha még a setétségben ülnék [is,] az Úr az én világosságom!



én tudom magamról, hogy üdvözülni fogok. És ez nem arrogancia! Ez a Jézus Krisztus munkájába (és nem a sajátoméba) vetett bizalom. Bizalom abban, hogy Jézus Krisztus képes arra, hogy teljesen és tökéletesen megmentsen, hogy teljesen betöltötte a Törvényt, és minden bűnömtől tökéletesen megtisztított. mivel minden reményemet és bizalmamat Ő belé vetem!

2021. jún. 23. 10:52
 8/26 A kérdező kommentje:

[link]


innen tudom. és az Élet az élet után című könyv miatt amiben halálközeli élmények is vannak!

2021. jún. 23. 10:54
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
A "tanítás" is önzőségen és hiúságon alapul...
2021. jún. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
58%

Én úgy tudtam, hogy Jézus a megmentő, és nem emberek szereznek üdvösséget.


Amúgy tök ciki is kínos vagy. A témáid gyermetegek és betegesen szeretsz vitatkozni. Erről is van ám szó a Bibliában. Ráadásul még az alapokkal sem vagy tisztában és így osztod az észt.

Soká lesz még szeptember... Addig el kell viselni ezeket valahogy testvérek...

2021. jún. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!