Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerinted okkal történik,...

Szerinted okkal történik, hogy Isten elvesz magad mellől embereket? Hogy később jobbak legyenek melletted? Vagy mi alakítjuk így magunknak?

Figyelt kérdés
2021. júl. 15. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Isten megvan, de a tobbi teljesen ertelmetlenul van fogalmazva.
2021. júl. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%

Egy nem létező kitalált dolog nem tud elvenni embereket mellőled.


Rossz döntések tudják ezt elintézni.


Az ilyen dolgok csak azért jók, hogy önmagadat nyugtasd. A valóságban a véletlen és a saját és mások döntéseinek sorozata határozza csak meg a dolgokat.

2021. júl. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Volt, hogy hittem ilyen dolgokban, de rájöttem: Isten nincs, vagy ha van is, akkor nagyban t×ik ő az emberre, tehát nem tőle függ dolog.

Milyen az már, hogy először - átvitt értelemben - rám robbantja a házat, majd megtérek, és követem, mert ő aztán nagyon jó fej? Attól még ugyanúgy tud történni negatív dolog az életemben továbbra is.

2021. júl. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

3 a szentek többnyire mártírhalált haltak. Isten nem egy automata hogy bedobod az imádat és kiesik az amit kértél.

Nem ilyen üzlet a hit.

2021. júl. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3


"Attól még ugyanúgy tud történni negatív dolog az életemben továbbra is."


Nem is az az istenhit lenyege, hogy akkor majd veled nem tortennek rossz dolgok.

2021. júl. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!