Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Melyik az a vallási csoportosu...

Csicsky kérdése:

Melyik az a vallási csoportosulás, ill. szekta, amely nem engedi meg a hívei számára, hogy beoltassák magukat?

Figyelt kérdés
Állítólag van egy olyan vallás (vallási felekezet, mozgalom, szekta) amely elutasítja a vakcinációt. A kérdésem az lenne, hogy mi a neve ennek a vallási közösségnek (már ha létezik ilyen, és nem kamuhírről van szó).

2021. júl. 16. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Mi Hazánk mozgalom.
2021. júl. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kösz a választ, de a Mi Hazánk Mozgalom csak ellenzi a kötelező védőoltást, de nem tiltja a mozgalom tagjai számára, hogy beoltassák magukat, ha azt látják jónak. Azonkívül ez nem vallási felekezet. Engem az érdekelne, hogy helytálló-e, hogy van olyan vallási felekezet, ami tiltja a tagjai számára a védőoltást. Pl. a Jehova Tanúi nem kaphatnak vért, ha erre valami oknál fogva szükségük lenne, mert a vallásuk előírásai ezt nem engedélyezik a számukra:

[link]

de a védőoltások beadását ők nem tiltják:

[link]

Idézek a cikkből: „Ha a lelkiismereted alapján úgy döntesz, beoltatod a családodat, az a te személyes döntésed” (Ébredjetek!, 1993. augusztus 8.).

Ezek szerint egy kevésbé közismert vallási közösségről lenne szó.

2021. júl. 17. 13:59
 3/9 anonim válasza:

Szia!


Én ismerek egy családot, ha gondolod leírom privátban

2021. júl. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szevasz!

Az a család azért nem oltatja be magát, mert egy olyan vallási felekezethez tartoznak, amelyik tiltja a tagjai számára, hogy beoltassák magukat? Ha igen, akkor érdekelnének, légyszi, küldj róluk bővebb infót privátban.

2021. aug. 2. 06:48
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Jehova Tanúi
2021. aug. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
De tiltsák. Ismerek egy jehovát és azért nem oltással be magát mert a gyülekezet beszélte hogy az oltásban a 666- is szám van ami a sátán belyegeves aki azt viseli elkárhozik. Én már mondtam hogy a Jelenések könyve szimbólum és nem szószerinti (de a jehovák szószerint veszik) akárcsak Dániel és Székkel látomásai. Ezek jelképek én mondják meg az emberiség jövőjét és a katolikus meg az ortodox papok értik meg. De én szerintem szimpla ember is megérti hogy mi mit jelent, ha nem is egyszeribol de lassacskán. Nem kell oda papnak lenni.
2021. aug. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezékiel
2021. aug. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem felekezethez köthető, inkább azok a keresztények akik felismerték az idők jeleit. Akik látják hogy valami nagyon nem kóser ezzel a pandémiával és propagandájával kapcsolatban. De valószínűleg van olyan lelkész vagy prédikátor is aki meri hirdetni nyíltan. Én mondjuk még ilyet mem hallottam csak olyat akie burkoltan szólt az oltás felvétele ellen.
2021. aug. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Materialisták
2021. aug. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!