Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívek vihetnek a templomba...

Hívek vihetnek a templomba valamit hála jeléül?

Figyelt kérdés

Láttam már hálaadó márványtáblákat a templomokban. Elvileg a hívek vihetnek a templomba valamit ha ki akarják fejezni a hálájukat Isten felé? Akármit.

Ha valakinek van ilyen szándéka, el kell mondani a papoknak? Ha nem márványtáblát visznek, hanem valami mást, akkor is?



2021. júl. 18. 01:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nem kell is semmit vinni, csak magadat, Istennek az a legnagyobb hála egy ilyen világban
2021. júl. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
*nem kell semmit
2021. júl. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Akkor egesz eletemben majd templomba jarok meg a hetvegeket vegigimadkozom. Munka utan is csak imadkozom es bibliat olvasok. Nokre rasem nezek, mert megkivanni egy not paraznasag. Stb. Csak azert mert egyszer lehet hogy visszajon az isten aztan pokolba kuld. :))) szerintem te nalad vannak nagyon nagy bajok.
2021. júl. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
És ezek szted büntetések? Nem azért vannak,hogy jól érezzük magunkat? Nekem jót tesz a lelkemnek a templom,az ének, de persze csak akkor ha gitáros, nagyon át tud hatni, voltál már, vagy csak ezt úgy mondod?:)
2021. júl. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nokre rasem nezek, mert megkivanni egy not paraznasag.Ez nemigaz:házasság mellett az.S mennyire igaza van Jézusnak,nem? Mi evvel a baj? Hűneklennia feleségedhez nem menő?
2021. júl. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Hogy voltam e? 16 eves koromig kotelezo volt jarnom es a csalad legnagyobb resze a agymosott kereszteny. Had ne mondjam mennyire van elegem az egesz vallasbol meg istenbol meg a kamu dumaikbol meg a fenyegeteseikbol hogy jezus visszajon vigyazz...szanalmasak egytol egyig.
2021. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Megkivanni egy not hazassagon kivul is, az paraznasag, ha nem hiszed el jarj utana. Lehet, hogy jobban ismerem a bibliat mint te.
2021. júl. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
13,ezt hol olvastad? Nemmindegy milyen miséről beszélünk. Én kivételesen csak a gitáros miséket szeretem, ha nincs gitár, akkor már én is úgy jövök ki, hát ez nemvolt vmijó. De ha átjön a mise, nekem pl csak zenével jön nagyon át, az elképesztő érzés. Ez mennyire tetszik? pl Oceans (magyarul, youtube)
2021. júl. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mirol beszelsz. Milyen gitaros mise meg nemtudom. En alapbol se nem katolikus se nem reformatus egyhazba jartam, hanem baptista, szoval ott mindennapos az ilyen dicsoites mint amit linkeltel.
2021. júl. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!