Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívek vihetnek a templomba...

Hívek vihetnek a templomba valamit hála jeléül?

Figyelt kérdés

Láttam már hálaadó márványtáblákat a templomokban. Elvileg a hívek vihetnek a templomba valamit ha ki akarják fejezni a hálájukat Isten felé? Akármit.

Ha valakinek van ilyen szándéka, el kell mondani a papoknak? Ha nem márványtáblát visznek, hanem valami mást, akkor is?



2021. júl. 18. 01:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Lehet,akkor váltanod kéne, nekem meg a gyülekezetek nem jöttek be kiskoromban.
2021. júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Bocsi,én katolikus vagyok, s hidd el van,hogy teljesen más felekezet teljesen máshogy jön át, de ezért ne Istenre haragudj.
2021. júl. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
pl. nekem ég és föld különbség volt a kettő.
2021. júl. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem haragszom istenre. Hogyan haragudhatnek valakire aki nem letezik? En nem haragszom ra es nem is akarok valtani, boven eleg volt nekem az a 16 ev amit ott toltottem. Nem tervezem ilyen helyekre jarni tobbet. Nagyon jol elvagyok nelkule.
2021. júl. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Sajnálom, bárcsak rá tudnálak venni, hogy nézz meg mást is... Nekem sem volt jó a gyülekezet, teljesen más volt...
2021. júl. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
De persze,ha nem szeretnél járni,még úgyis szolgálhatod Istent. Biblia nem fog meg?
2021. júl. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Te lany vagy? Csak mert nagyon kitarto vagy latom. Ha egy koruak vagyunk nagyjabol, akkor elmegyek veled egyszer :) viccet felreteve katolikus vallasban miota van gitaros mise egyebkent? Sosem hallotam ilyenrol.
2021. júl. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hát én mindig is azt szerettem :), ha nemvolt gitár, akkor igen párszor nekem is elkalandozott a figyelmem,nekem ez nagy élmény, mintha a lelkembe hatna vmi(vki?),amikor énekelnek, ezért szeretem a katolikusat. Régen az országúti ferences templomba jártam,nagyon szép volt az is,gitáros, azóta közelebb járok az egyetem miatt. Nagyon sok helyen van, sőt fiatalok is énekelnek, vagy inkább főleg ők.
2021. júl. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hat ahova en jartam ott mondjuk fiatalok nem voltak nagyon, lehet az jobban megfogott volna.
2021. júl. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Egyszer talán megnézhetnél egyet, lehet más lenne erről az egész véleményed.:) 24/L
2021. júl. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!