Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bűnnek számít, ha hajléktalann...

Bűnnek számít, ha hajléktalannak pénz helyett alkoholt adunk?

Figyelt kérdés

2021. júl. 28. 23:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
14%
#5 #10 Hú de jól tudjátok, mit csinálok, és kinek adok :) A beteg gyyerek példa volt, de ti olyan buták vagytok, hogy ezt sem értettétek meg. Írhattam volna rendes, dolgos szegényeket, nagycsaládosokat stb. Inkább nekik adok, nem a büdös mocskos csöveseknek, akik a saját szarukban hugyukban fetrengenek, vagy az erdélyből importált koldusoknak. Mindenkinek adtok? Ugyanmár, arra a világ pénze nem elég. Képmutató senkik vagytok.
2021. júl. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
50%
#11 te meg empátia nélküli szörnyeteg vagy . pokolba fogsz jutni ha nem térsz meg... Te vagy a legnagyobb képmutató mert egy személyválógató ember vagy és válogatsz azok közül hogy kinek adsz és kinek nem isten(Yahuah) ő személyválogató? Nem ő nem az.. Nincs mentség számodra
2021. júl. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
80%
Én valamikor adok, valamikor nem adok. Éppen ahogy érzem. Jogom van mindkettőhőz. Nem érzek egyik miatt sem lelkiismeretfurdalást. Szerintem ezt Isten is tiszteletben tartja.
2021. júl. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
17%

Isten nem személyválogató?

Ezt mond azoknak a nem kivánt újszülötteknek akiket beleszülnek a kerti pottyantós budiba.


Oh..és míg ezt leírtam addig több mint 100 gyermek éhenhalt...

2021. júl. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Róma 2


Isten nem személyválogató


NEM ÉN MONDOM HANEM A BIBLIA KEDVES #14 ÖRDÖGöcskecske

2021. júl. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
92%
#14 és amig leirtad tettél érte valamit hogy ne haljon éhen az a 100 gyerek vagy te is a képmutatók sorát erősited?
2021. júl. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
35%

Azért nem vagyok képmutató mert engem nem érdekel.

Azért jónak lenni,miközben semmit nem ér globálisan,hogy üdvözülj az ami képmutató.

A kereszténységben az alávetettek és az elnyomottak ösztönei kerülnek előtérbe: a legalacsonyabb rétegek keresik benne üdvösségüket.Ez volt az a legvégzetesebb fajta megalománia, ami a Földön mindezideig létezett: álszentek és hazudozók apró torzszüleményei kezdték maguknak követelni az "isten", "igazság", "fény", "szellem", "szeretet", "bölcsesség" s az "élet" fogalmát, egyúttal mint önmagukról való szinonimákat, hogy ezzel határolódjanak el a "világ"-tól.

Újfent emlékeztetek Pál örökbecsű szavaira: "A világ erőtleneit, a világ bolondjait s a világ nemteleneit és megvetettjeit választotta ki magának az isten.

2021. júl. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

#17 hát tudod mi vár rád az örök pokol ahol szenvedni fogsz örökkön örökké és ez már hamarosan itt lesz. Nem lesz nyugtod se éjjel se nappal égni fog a húsod az ördög vasvilláján a tüznek tavába ahol isten begyújtja a tüzet alád .


elközelgett mennyeknek országa térjetek meg nem rég ezt az üzenetet kaptam lélekben tehát már közel van a véged te sátánfajzat

2021. júl. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
8%
Isten mit sem törődik az emberekkel, magára hagyta őket, hiába az ima nem hallgat meg. A nemtörődömségét mi sem bizonyítja jobban, hogy a fiát küldte a földre ahelyett, hogy ő intézte volna el a dolgokat. Jézus kudarcot vallott meg kellett volna váltania a világot de nem sikerült neki, dicsőségben vissza kellett volna térnie, de nem így lett. Ő a tehetetlenség és a gyengeség megtestesítője lett és az ő jelképe a feszület a szenvedés és a kín jelképe. Mit is várhat az ember egy ilyen megváltótól, akit legyőztek az emberek, kit szenvedve gyötrődve kell követni, miközben a saját természetével és a Sátánnal viaskodva éli az életét, aki benne hisz. Arra biztat a kereszténység, hogy tagadd meg a Sátán közeledését és addig a hívő azt hiszi, hogy az istentelenség rossz, amíg nem adja át magát neki. A világ gonosz és egy gonosz világban a "Gonoszt" kell tisztelni és a gonoszságot kell művelni, mert az ennek a világnak az erénye.
2021. júl. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
A sógorom mindig munkát kínál nekik, de úgy szaladnak előle mint a nyulak. Más ember minimálbérből nevel családot, ezeknek meg nem kell a pénz munka árán, pedig nincs gyerekük...
2021. júl. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!