Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » SÁTÁNiSTÁK!KÉRDEZNÉk!bőv.lent ...

SÁTÁNiSTÁK!KÉRDEZNÉk!bőv.lent ?

Figyelt kérdés
Ha a sátánisták pokolra jutnak akkor kínozz a őket a sátán?Mert az elég fura lenne ha valaki kínozná a saját követőit,nem?szóval aki sátánista ha kérhetem válaszoljon
2021. júl. 30. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

A Sátán ✅✅✅✅✅✅✅✅✅ válasza:


Nem, a követőimet nem kínzom.

2021. júl. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát gondolom ismered a Bibliát és olvastad is...de ha nem,és ez az egész létezik,akkor szerinted simogatni fog? Magáról a gonoszról beszélünk,senkit nem fog puszilgatni. Egyébként a Biblia nem említi hogy a sátánisták a pokolra jutnak így konkrétan,sőt meg akarja isten szabadítani őket az ilyen hittől.


Na de a válaszom (ha ez az egész valós) hogy ugyan úgy fogsz a pokol tűzén égni mint ő.

2021. júl. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A sátánisták másban hisznek (és amúgy elég sokfélék, akárcsak a keresztények).
2021. júl. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen,olvastam bibliát..de nem is gondoltam hogy puszilgatni fog
2021. júl. 31. 00:13
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Istenem! A Diabol azért hozta létre a satanizmust hogy őt kövessék ne az Istent és ezáltal a pokolra jussanak ahol veci vecilor gyötörtetni fognak. Nem jöttél meg rá erre?
2021. júl. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Sátánt a bűn és a hazugság atyjaként említik és minden létező bűnt Tőle eredeztetnek. Mennyivel "jobban" hangzik ez így, hiszen van kitől megóvni az embert, menedéket nyújtani számára, feloldozást adni a bűnei alól és a megváltás mesés ígéretével, valamint a mennybe való menetel csábító gondolatával, magukhoz láncolják egy életen át őket. Pedig a bibliában világosan kinyilatkoztatja isten: "Én alkottam a világosságot, én teremtettem a sötétséget, én szerzek békességet, én teremtek bajt, én, az Úr cselekszem mindezt." Ézs.45:7; Valamint a következőeket is olvashatjuk: "Nincs semmi, ami kívülről jutva az emberbe tisztátalanná tehetné őt... Ami az emberből előjön az teszi tisztátalanná... Mert belülről az ember szívéből jönnek elő a gonosz gondolatok, paráznaságok, lopások, gyilkosságok, házasságtörések, kapzsiságok, gonoszságok ... Ezek a gonoszságok mind belülről jönnek, s ezek teszik tisztátalanná az embert" (Mk.7:15-23). Bizonyítást nyer ezáltal, hogy isten tökéletlent alkotott, mikor képmására teremtette az embert , továbbá az is, hogy ezen tulajdonságok megtalálhatóak a teremtőben is. A gyilkosságra, gyilkosságra való felbujtásra, mit isten követett el, kiirtva ezzel egész népeket atyákat, anyákat, gyermekeiket, bőven találhatunk példázatokat, leírásokat a bibliában. Elég ha átlapozzuk az ószövetséget vagy a jelenések könyvét. Betegséget terjesztenek, súlyos betegséget. Több, mint 2000 éve a lélek pestisével fertőznek testet, lelket, emberi életeket.
2021. júl. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ők fogják falhoz csapkodni a többieket vagy tűzön üstben forralni. Gondolom azokhoz is kell beosztás. Hogy nézne ki, hogy a LIDL-ben mindenki vásárolna, árufeltöltést ki végezné. De az benne a rossz, hogy teneked ott kell forralgatnod a jó melegben, ha a mostani földi forró nem lenne elég.
2021. júl. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
48%
Igen! Még a "sajátjait" is utálja, kihasználja és átveri.
2021. aug. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sátán a gonoszság. Nem.egy entitás, hanem szimbólum a negatív polaritásra.


Aki sátánista, az is istent követi, csak egy olyan stílusban, hogy egészséges önbizalmat szedjen össze. Sátánistáknak olyannak kell lenni, akik önbizalomhiányban szenvednek, bűnösnek érzik magukat ha nem segítenek másnak( helyzetet nem figyelembe véve), stb. A sátánizmus egy egyénközpontú ágazata a kereszténységnek. Majd előbb utóbb mindenki elfejlődik odáig, hogy ne keljen neki ágazat, hanem kollektíven kövesse istent, de ez a spirituális egyénfejlődés része.

2021. aug. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!