Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kinek melyik a kedvenc része...

Godaime kérdése:

Kinek melyik a kedvenc része a Bibliából?

Figyelt kérdés
Az enyém az, amikor Isten szabad akaratot adott mindenkinek, majd az özönvízzel melliókat öld meg, amiért az emberek nem úgy viselkedtek ahogy azt Ő akarta.

2021. aug. 2. 21:44
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
41%
kamu provokáció
2021. aug. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
1/ Miért, szerinted ez nem egy szép Bibliai üzenet?
2021. aug. 2. 21:50
 3/40 anonim ***** válasza:
36%
mégegy jehova simogató kérdés
2021. aug. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
43%
2. nem szórjuk a gyöngyöt a gúnyosan vigyorgó ateista disznók elé a gyakorin, hanem kiírjuk, hogy kamu
2021. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
4/ Na igen pontosan az ehhez hasonló híres keresztény szeretet miatt írtam ki a kérdést, kösz. Gondolom logikus, érvekkel teli társalgás már túl sok neked.
2021. aug. 2. 22:28
 6/40 anonim ***** válasza:
92%

ne hülyéskedj már, erre a kérdésre "logikus, érvekkel teli társalgást" vártál? :-D


a keresztényi szeretet nem azt jelenti, hogy akkor mi hülyék vagyunk


te meg hamar beismerted, hogy csak provokálsz, talált-süllyedt

2021. aug. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Próbáld megvédeni az Istened tetteit például. Miért ad szabad akaratot neked ha utána megbüntet érte mert nem tetszik neki amit csinálsz? Vagy ilyeneken nem is szoktál gondolkodni és csak vakon hiszel valamiben amit soha nem láttál?
2021. aug. 2. 23:05
 8/40 A kérdező kommentje:
Ez egyébként me feltétlenül provokáció, én csupán próbálom megérteni az olyan embereke észjárását akik láthatatlan dolgokban hisznek csak azért, hogy a haláluk után nekik jó legyen.
2021. aug. 2. 23:06
 9/40 anonim ***** válasza:
91%

Jaj, hát tudom én, hogy azért írtad ki a kérdést, hogy ezeket a gyönyöru és eredeti(!) mondatokat valakinek leírhasd:


"Vagy ilyeneken nem is szoktál gondolkodni és csak vakon hiszel valamiben amit soha nem láttál?

én csupán próbálom megérteni az olyan embereke észjárását akik láthatatlan dolgokban hisznek csak azért, hogy a haláluk után nekik jó legyen."


Na persze. Te "csupán próbálod megérteni."

Azt nem így kell.


Komolyan azt hiszed, szóbaállok veled érdemben, mikor ott van nálad bekészítva a sok generikus ateista hülyeség, amivel a keresztényeket szeretnéd megalázni?

2021. aug. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Áh nem kell őket megalázni, megteszik ők maguk. Ettől függetlenül egyesekkel igenis jó beszélgetni, megismerni az ő nézőpontjukat, még akkor is ha teljesen el vannak szakadva a valóságtól.


"mikor ott van nálad bekészítva a sok generikus ateista hülyeség,"


Vagyis tudományosan bizonyított tények? Ja azokat valóban szeretem és tényleg be is vannak készítve.

2021. aug. 2. 23:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!