Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha ez egy mátrix amiben élünk...

Ha ez egy mátrix amiben élünk akkor mi lehet a valóság?

Figyelt kérdés
2021. aug. 5. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem mátrix ez de be kell látni,hogy a valóságról alkotott képünk az érzékszerveinkre és képzelőerőnkre korlátozódik.Vajon mi van még a saját valóságérzékelésünkön túl?
2021. aug. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mátrix, akkor sem teljesen az a valóság, mint amilyenek látod.

A "szilárd" tárgyak például nem tömörek, hanem egy erőtérrendszer tartja egyben őket. Kicsit hasonlóan, mintha rugókból, vagy felfújt párnákból lennének.

2021. aug. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2-es válasz nagyon tetszik :D olyan ritkán szoktam erre gondolni.

Amúgy a mátrix című filmben teljesen értelmetlen szerintem az indok, amiért életben tartják a gépek az embereket. Mármint nehezen tudtam értelmezni hogy miféle bioelektromos energiát tudnak nyereségesen kitermelni a maguk számára egy ilyen komplex és eszkozigenyes módszerrel. Vagy ebbe nem szabad belegondolni mert elvesz a mű élvezete?

Arról nem is beszélve hogy semmi értelmét nem láttam hogy ki akartak jönni onnan.

2021. aug. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A Matrix film filozófiai szempontból egy nagy lufi.
2021. aug. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Hát nem a fizikai valóság a mindent átfogó valóság, mert az az egység, a mindent egyesítő egységes létállapot.
2021. aug. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 DR. HOFFMANN GÉZA ***** válasza:
29%
Ha megismered Jézus Krisztust, megismered az igazságot, mert Ő az út, az élet és az igazság (Ján 14:6 Monda neki Jézus: Én vagyok az út, az igazság és az élet; senki sem mehet az Atyához, hanemha én általam.) A valóság az, hogy ez egy teremtett világ, és a láthatatlanból állt elő. Olvasd a bibliát, térj meg, keresztelkedj meg víz és Szellem által, majd Neked is lesz világosságod.
2021. aug. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ok LSD...
2021. aug. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!