Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a keresztény cáfolatról? A kereszténység legjobb cáfolata maguk a keresztények.

Figyelt kérdés
Hit gyüli jehovák, és a református javító egyház is utálja a katolikus egyházat ahogy olvastam róluk. mormonok szerint ők menekülnek meg, tanúk szerint aki nem tanú, akkor az Armageddon megöl minket. adventisták szerint aki vasárnapot tart és a túlvilágot hiszi, az elpusztul... Szóval, kiknek van igazuk? ;)
2021. aug. 7. 16:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek, vagy senkinek. Mit és hogyan cáfol ez szerinted?
2021. aug. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Azoknak van igazuk akik Krisztust követik. Nem szavakban, hanem tettekben. Ők a "láthatatlan egyhaza krisztusnak" legyenek bármilyen felrkezetből. Nem a felekezethez tartozás hanem Istenhez tartozás fog üdvozíteni. "Nem mindenki megy be a mennyeknek országba, aki azt mondja nekem Uram, Uram. Hanem aki cselekszi az én mennyei Atyám akaratát. "
2021. aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
A jehovák is a legtöbbször erkölcsi jó életet élnek, de mégsem keresztények. Nem?
2021. aug. 7. 16:40
 4/25 anonim ***** válasza:
de
2021. aug. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Én nem beszéltem keresztényekről. A keresztények hajlamosak ugy elbizakodni magunkat ahogy annó Izrael. "Mi vagyunk a választott nép h csak miénk az üdvösség" a külsőségek és a hagyomanyok a törvény képmutató betartása, stb... Sehova nem visz
2021. aug. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%

"A kereszténység legjobb cáfolata maguk a keresztények"

ennek mi köze a felekezetekhez?

2021. aug. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
76%
ja már értem... itt a kiváncsi kutatást végző retardált: https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__..
2021. aug. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Gratulálok, bemásoltál ide egy eredeti kérdést aki bárki megtud keresni :D inkább te vagy az ;)
2021. aug. 7. 17:04
 9/25 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom miben eredeti... már jópárszor kiírtad és rengeteg választ is kaptál rá. A problémád abban áll, hogy nem azt kaptad amit reméltél.


Ahogy mondtam: Jézus büszke lenne rád. NEM!

2021. aug. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Juj.
2021. aug. 7. 17:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!